ÖZEL HABER| HABER365

Küresel gücün yayın organı BBC, kolunda terörist başı öcalanın armasını taşıyan YPG'lı teröristi şirin gösteren bir video paylaştı.

İngiltere'nin resmi devlet televizyonu BBC terör seviciliğine devam ediyor.BBC üniformasında bebek katili Abdullah Öcalan'ın armasını taşıyan YPG'li kadın teröristi sevimli gösterme çabalarına girdi.

BBC'NİN TERÖR ANLAYIŞI TERÖR ÖRGÜTLERİNE GÖRE DEĞİŞİYOR

BBC İngiltere'de ve Avrupa'da oluşan terör saldırılarında ortalığı ayağa kaldıran ve terörü lanetleyen formatta yayınlar gerçekleştirirken kendilerine yakın olan ve sürekli destek verdikleri YPG'li teröristlerin halka ilişkiler çalışmalarını yapmaktan kaçınmıyor.

BBC'NİN TERÖR İKİYÜZLÜLÜĞÜ

İngiltere'nin resmi televizyonu BBC her konuda olduğu gibi terör konusundada iki yüzlülüğünü sergilemekten kaçınmıyor.BBC yayınlamış olduğu YPG'li teröristi şirin göstererek YPG terör örgütünü legalleştirme çalışmalarına başladı.BBC'ye göre terör olgusu kendilerine dokunmadığı sürece iyi terörist fakat kendilerine dokununca kötü terörist olarak algılanıyor.

BBC TERÖRİZİMİ LEGALLEŞTİRİYOR

BBC televizyonu yeni terör algısı yaratarak Orta doğuda ve Suriye'de bölgeyi kan gölüne çeviren YPG'li teröristleri meşru bir yapıymış gibi lanse etirmeye devam ediyor.BBC bu yeni algı operasyonlarıyla İngiltere'nin Orta doğudaki oyunlarının medya ayağını üstlenmiş durumda.

BBC PAYLAŞIMLARINA TERÖR YANDAŞLARI DESTEK VERDİ

BBC'nin yapmış olduğu paylaşıma terör destekçileri övgü yağdırdı.Joseph Innocent isimli terör yandaşı '' Selam bayanlar,Gerçek bir feminist dediğin böyle olur,Yaşasın Kürtler'' diyerek BBC'nin törer propağandasına destek verdi.Diğer bir terör sevici kullanıcı ise '' bu kadın seçkin bir çete üyesi.Kafasına kurşun yelkenleri ve yavaş yavaş hareket ediyor.Tatlı zamanını alıyır ve gülüyor'' diyerek kadın teröristi sempatikleştiriyor.

Kaynak: Haber365