Başbakan Yıldırım Kuruluş Töreninde Konuştu!

Başbakan Yıldırım, AK Parti'nin 16. yıl dönümünde yaptığı konuşmada PKK'ya sert yüklendi: PKK katilleri hesap verecek.

Başbakan Yıldırım Kuruluş Töreninde Konuştu!

Ankara'nın Sincan ilçesinde yer alan Harikalar Diyarı Parkı'ndaki AK Parti'nin 16'ncı kuruluş yıldönümü kutlamaları başladı.

"İYİ Kİ VARSIN EREN"


Başbakan Yıldırım'ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle;

"Henüz 15 yaşında çiçeği burnunda evladımız Eren Bülbül'e kurşun sıkan şerefsizler unutmasın ki biz 80 milyonuz. Yine o şerefsiz teröristleri üzerimize salan alçaklar unutmasın ki dünya durdukça aşağılık hainler emellerine asla ulaşamayacaklar. Sevgili Eren Bülbül, aziz 15'lik şehidimiz; Arkanda 80 milyon vatan evladı duruyor. Seni cennete uğurlarken Türkiye düşmanlarına karşı 70'den 70'e bir  bütün olduk. Rabbim seni ve bütün şehitlerimizi en yüksek mertebelere yerleştirsin. Sana kurşun sıkan PKK katilleri, elbette bunun hesabını verecek. Emin ol ki Türkiye'yi ve dünyayı onların başına dar edeceğiz. İyi ki varsın Eren, iyi ki varsın Eren, iyi ki varsın Eren."

"YOLUMUZ OSMANLI'NIN YOLUDUR"


Yolumuz Selçuklu'nun Osmanlı'nın yoludur. Gazi Mustafa Kemal Paşa'nın yoludur. Bu yolun emniyetini yerine getirmekten başka hiçbir gayemiz yoktur. Sağlıkta, emniyette, turizmde daha birçok alanda yapılan çalışmalarla ülkemizin çehresi değişmiştir. 2023 hedefleri doğrultusunda Türkiye demokrasisi ve adaletiyle gelişmiş ülkeler arasında yerini alacaktır.

Bugünlere kolay gelmedik. Millete hizmet yolunda birçok badireler atlattık. Bu ülkede ne zaman milletin sesi duyulur oldu karanlık oyunlar tezgahlanmaya başlandı.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri