Meral Akşener'in başkanlığında kurulacak olan yeni parti hakkında Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, önemli açıklamalarda bulundu. Kurulacak partinin fazla yaşamayacağını belirten Akdağ, ‘Bizden bir tuğla bile alamayacaklar’ dedi.

Akdağ, ‘Oy açısındanbizden tek bir tuğla alamayacaklar. Türkiye, bu şekilde toplum mühendisliğiyle, ortaya çıkan birçok partiye şahit oldu. Partiyi kursunlar da bir bakalım.O kadar toz pembe anlatıyorlar ki meydanlara bir çıksınlar da bakalım. Yeni partinin MHP’yi etkileyeceğini de zannetmiyorum. Bunun gibilerini çok gördük.’ ifadelerinde bulundu.

MERAL AKŞENER’İN ARKASINDA FETÖ’CÜ VAR

Kaçak Fetö'cü Emre Uslu, son umutlarının Meral Akşener olduğunu açıkladı ve kirli planı resmen itiraf etti.

Yurt içi ve yurt dışında ağır darbe alan ve bitime ramak kalan Fetullahçı Terör Örgütü, Meral Akşener'e sarılmış durumda. Teröristbaşı Fetoş'un örgüt mensuplarına 'Akşener'i koruyun ve arkasında durun' talimatı vermesi üzerine harekete geçmiş olan FETÖ, MHP'yi ele geçiremeyince Meral Akşener üzerinden kendi kirli oyunlarını gerçekleştirmeyi planlıyor.

Kaçak vatan haini Emre Uslu ile Meral Akşener'in Twitter'daki yazışmaları ortaya çıktı ve Emre Uslu paylaşımlarında Meral Akşener'in 2019'da başkan olacağını duyurmuştu. Emre Uslu, Twitter'dan yaptığı yeni bir paylaşımda son umutlarının Akşener olduğunu resmen açıkladı.