Panama ziyaretinden sonra yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu fark eden ABD'li adam, ne olduğunu öğrenince gözlerine inanamadı. Kafa derisinde büyüyen sinek larvasının yaklaşık bir aydır kafa derisinde olduğu düşünülüyor. Öyle ki kafasında bulunan kurtçuk, cımbızla çekilebilecek kadar büyümüş. Talihsiz adam, "Panama'dan olan bu hatıra yaklaşık bir aydır kafamda büyüyordu. Bu biraz iğrenç ama bu videoyu Vivaldi eşliğinde bir video ile youtube'ye koydum" dedi.

BAŞ AĞRILARI 9 AY ÖNCE BAŞLADI!

Yadira Rost, şiddetli baş ağrılarıyla 9 ay önce tanıştı. Ve iyice şiddetlenen ve daha da kötüleşen bu ağrılar nedeniyle tıbbi yardım almaya karar verdi.
Beyninde kurt larvası olduğu belirlenen kadın ameliyata alındı. 31 yaşındaki kadın şimdi 2 yıl önce yaptığı Meksika gezisinde hastalık kaptığına inanıyor.

Meksika'da dışkı ile kontamine gıdaların yaygınlığı biliniyor. Ama çoğu insan bunu bir kaç gün içinde atlatıyor. Ancak Yadira için maalesef ki bu durum kolay olmadı ve larva beynine yerleşip, orada büyümeye devam etti.

CERRAHİ İŞLEM KAMERALARA AN VE AN KAYDEDİLDİ!

Beyin cerrahı Dr. Richard Meyrat, Yadira'nın beyninde küçük yumurtaya benzer bir şey olduğunu ve içinde ise kurt bulunduğunu söyledi. Dışkı ile kontamine gıdaların pek çok insanı pas geçtiğini kaydeden Dr. Meyrat, Yadira'nın şanssız olduğunu söyledi. Yadira Rost, şimdi tamamen iyileşmeyi bekliyor. Ama muhtemelen cerrahi görüntüyü hiçbir zaman izlemek istemeyecek.