Bakan Koca, Mazhar Alanson Yerine Yanlışlıkla Muhtarı Aradı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, geçtiğimiz günlerde Mazhar Alanso'nu aramak isterken, yanlışlıkla İstanbul Maltepe Zümrütevler Mahallesi muhtarı Serkan Aslan'ı aradı. Aslan, o anları anlattı.

Bakan Koca, Mazhar Alanson Yerine Yanlışlıkla Muhtarı Aradı

Bakan Koca, Mazhar Alanson Yerine Yanlışlıkla Muhtarı Aradı

Geçtiğimiz günlerde sanatçı Mazhar Alanso'nu aramak isteyen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, numarayı yanlış çevirdi ve İstanbul Maltepe Zümrütevler Mahallesi muhtarı Serkan Aslan'ı aradı. Aslan, ilk aramayı açamazken, daha sonra aramaya geri döndü ve karşısındakinin Bakan Koca olduğunu anlayınca büyük bir şaşkınlık yaşadı. 

O anları anlatan Aslan, "Telefonu elime aldığımda baktım çağrıya. Baktığımda geri döndüğümde karşı tarafa duymadığımı özür dileyerek söyleyince ses tanıdık geldi. Ses tanıdık gelince sordum. 'Sesiniz tanıdık ama numaranız kayıtlı değil' dedim. 'Tanıyamadım sizi' dedim. 'Ben Sağlık Bakanı Fahrettin Koca' dedi. Bir an çok şaşırdım. Ben de 'Sayın Bakanım gerçekten siz misiniz?' dedim. 'Evet, benim' dedi." ifadelerini kullandı.

"İYİ Kİ ARADINIZ"

Konuşmanın devamı anlatan Aslan, "Sayın Bakanım beni mi aradınız' dedim. 'Evet sizi aradım' dedi. 'Mazhar - Fuat - Özkan üçlüsünden Mazhar Bey'i aradım' dedi. 'Sayın Bakanım' dedim, 'Ben mahalle muhtarıyım. Ama ben çok mutlu oldum. İyi ki aradınız ' dedim. Hatta o an annem balkondaydı, eşim yanıma geldi. 'Gerçekten her akşam izlediğimiz bakan' dedi." şeklinde konuştu.

İkili bir süre sohber ederken, Koca'nın samimiyetinden hoşlandığını söyleyen muhtar, "Anneme babama selamlarını ilettiğini söyledi, ellerinden öptüğünü söyledi. Bu gerçekten beni çok mutlu etti." dedi.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR