Bahçeli'den Meral Akşener'e 'Evine Dön' Çağrısı

MHP Lideri Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e dikkat çeken bir çağrı yaptı. Devlet Bahçeli, 'Müze olması gereken, vitrin süsünden farksız olan aslında CHP’nin köhne siyasetidir' dedi.

Bahçeli'den Meral Akşener'e 'Evine Dön' Çağrısı

Bahçeli'den Meral Akşener'e 'Evine Dön' Çağrısı

MHP Lideri Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Ayasofya'yı ziyaretiyle ilgili açıklamada bulundu.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e 'Evine dön' çağrısı yaparak, 'İYİ Parti Genel Başkanı Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerif’i geçtiğimiz günlerde ziyaret ederek iki rekât Tahiyyetü’l-mescid namazı kıldı.

Tahiyyetü’l-mescid namazı mescidin selamlanması, saygı gösterilmesi demek ise de, esasen Yüce Allah’a şükür, saygı ve tazimdir. Bana göre bu ziyareti ve ibadeti ziyadesiyle memnuniyet vericidir.

Allah kabul etsin. Zillet İttifakı’nın üç asıl ortağından ikisinin, yani CHP ile örtülü ortak HDP’nin Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerif’e menfi yaklaşımı ortadadır. Ancak İYİ Parti Genel Başkanı son hareketiyle onlardan ayrışmış, ayrı düşmüştür.

Meral Hanımın kendisi adına hayırlı bir gelişmedir. Meral Hanım'ın bu ittifaktan bir hayır gelmeyeceğini görüp derhal ve çok kısa zaman içinde evine dönmesi doğru olacaktır' ifadelerini kullandı.

'VİTRİN SÜSÜNDEN FARKSIZ OLAN CHP'NİN SİYASETİDİR'

MHP Lideri Devlet Bahçeli,'CHP’nin milletimizin ruh köküne bu kadar yabancı olması bizim için şaşırtıcı değildir. Müze olması gereken, vitrin süsünden farksız olan aslında CHP’nin köhne siyasetidir' dedi.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR