Babası Tarafından Eve Kilitlenen Kızı İtfaiye Kurtardı

Düzce'de babası tarafından eve kilitlenen genç kız, komşuların haber vermesinin ardından itfaiye ve polis ekipleri tarafından kurtarıldı.

Babası Tarafından Eve Kilitlenen Kızı İtfaiye Kurtardı

Babası Tarafından Eve Kilitlenen Kızı İtfaiye Kurtardı

Düzce'de babasının kilitlediği evde mahsur olan 18 yaşındaki Bahar Ş.'yi Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü birimleri ve polis kurtardı. Merdivenli itfaiye aracına binen polis, balkonda bekleyen kızı alarak evden çıkardı.

Olay Düzce'nin Aydınpınar Caddesi'nde öğle saatlerinde oldu. Alınan bilgilere göre Bahar Ş. (18) adlı genç kız, babasının kendisini eve kilitlemesi sebebiyle balkonda komşularından yardım istedi.

POLİS VE İTFAİYE ÇALIŞMA BAŞLATTI

Komşuların ihbar etmesi ile Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü birimleri genç kızı kurtarmak için çalışma başlattı.

İTFAİYENİN SEPETLİ ARACIYLA İNDİRİLDİ

Polis, itfaiyenin sepetli aracıyla genç kızın olduğu katın balkonuna çıkarak bir süre genç kızla görüştü. Ardından itfaiyenin sepetli aracına polis eşliğinde binen Bahar Ş., aşağı indirilerek polis aracıyla Şehit Osman Çatana Polis Merkezi'ne götürüldü.

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürü Mehmet Caner Polat, genç kızı kurtardıktan sonra itfaiye merkezine, eve babası tarafından kilitlenen genç kızın kurtarıldığını bilgi verdi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri