İşadamı Murat Öğüt, ilaçtan zehirlenmeyince çocukları, babalarına vazoyla vurmuşlar. Ardından yastıkla boğup öldürüyor, sonra da ormanda yakıyorlar

Eşi, iki çocuğu ve bir yakın arkadaşı tarafından hunharca katledilen daha sonra yakılan işadamı Murat Öğüt cinayetinin ayrıntıları, zanlılardan Coşkun Gündüz'ün anlattıklarıyla ortaya çıktı. Gündüz'ün anlattıklarına yönünde açığa çıkan bilgiler, Torbalı'nın sayılı zenginlerinden olan Murat Öğüt'e, önce oğlunun evinde ilaç verildi. Öğüt'ün vücudu ilaca karşı herhangi bir tepki vermeyince, kafasına vazo ile vurulup yere düşürüldü. Ardından da iki oğlu, babalarını yastıkla boğarak öldürdü.

Cinayetin akabinde, aile dostları olan çiftçi Coşkun Gündüz çağrıldı.

SİGARALI İŞKENCE

Haber kaynaklarının aktardığı bilgilere göre, Murat Öğüt'ün cesedi, ormanlık alana götürülüp yakıldı. 2 oğul, aracın içinde babalarının yanışını 25 dakika boyunca seyretti. Öte yandan işadamı Murat Öğüt'ün sürekli olarak eşine işkence yaptığı, hatta üzerinde sigara söndürdüğü iddia edildi. Murat Öğüt'ün olay gecesi de, eşini feci şekilde dövdüğü, saçını çekerek kopardığı ayrıca kadının kafatasına bile zarar verdiği bilgisine ulaşıldı. Mimarlık okuyan oğullarının ise yaşadıkları psikoloji nedeniyle annelerine yardımcı oldukları ve sürekli olarak babalarından nefret ettiklerini ifade ettikleri iddia edildi.

İTİRAF ETMİŞLERDİ

Geçtiğimiz günlerde İzmir'de ormanlık alanda yanmış aracının içerisinde tanınmayacak haldeki cesedi bulunan büyük tuğla şirketinin sahibi Murat Öğüt cinayetini jandarma 24 saat gibi kısa sürede çözmüştü. 2 kez Sayısal Loto büyük ikramiyesi kazandığı belirlenen Öğüt'ü, iki oğlu ile eşinin öldürmüş olduğu anlaşılmıştı.

Gözaltına alınan iki oğlu ve eşi, cinayeti aile içi anlaşmazlık nedeniyle işlediklerini itiraf etmişler fakat ifadede susma haklarını kullanmışlardı.

Murat Öğüt'ün cinayetten önce kendi sosyal medya hesabından çocuklarının fotoğraflarını koyduktan sonra altına 'Koçlarım benim. Rabbim benim ömrümden alıp sizlere versin canlarım benim Allaha emanet olun" yazdığı görülmüştü.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.