Ayakkabısını Alıp Koştu! Aldığı Haber Onu Yıktı

Aksaray'da kavşakta kamyonla çarpışan otomobilde yaralananlardan, Durmuş Yüce'nin ayakkabısını alıp hastaneye koştuğu eşi Zeynep Yüce, doktorların tüm çabalarına rağmen hayata tutunamadı.

Ayakkabısını Alıp Koştu! Aldığı Haber Onu Yıktı

Gerçekleşen kaza, saat 15.30 sıralarında, Tacın Mahallesi'nde Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınında meydana geldi.

Adem Çınar, hastalanan komşusu Durmuş Yüce, eşi Zeynep Yüce ve kızı Hilal Yüce'yi hastaneye götürdü. Muayene olmasının ardından işlemleri tamamlanan Durmuş Yüce, ailesi ve Adem Çınar, eve dönmek için arabaya binerek yola çıktı. Adem Çınar yönetimindeki otomobil, kavşakta, Hanifi Aksoy'un kullandığı kamyonla feci şekilde çarpıştı.

Kazada, Adem Çınar, Zeynep Yüce ve Hilal Yüce yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Kazayı görenlerin yaptığı ihbarla bölgeye sağlık, polis ve itfaiye ekipleri geldi.

Otomobilde sıkışan yaralılardan Adem Çınar ve Zeynep Yüce, itfaiyenin müdahalesiyle çıkarıldı. Sağlık görevlilerince ilk müdahaleleri yapılan yaralılar, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Durmuş Yüce ise kazanın şokuyla eşi Zeynep Yüce'nin ayağından fırlayan ayakkabıyı eline alıp, hastaneye geldi.

Gözyaşları içinde kazayı anlatan Durmuş Yüce, evlerine dönmek üzere olduklarını ifade etti.

ZEYNEP YÜCE, KURTARILAMADI

Aksaray'da kavşakta kamyonla çarpışan otomobilde yaralananlardan, Durmuş Yüce'nin ayakkabısını alıp hastaneye koştuğu eşi Zeynep Yüce, doktorların tüm çabalarına rağmen hayatını kaybetti.

Acı haberi alan Durmuş Yüce, hastanede fenalaşınca tedavi altına alındı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri