AVM'deki Yangın Korkuttu!

İzmir'in Bergama İlçesi'ndeki bir alışveriş merkezinde (AVM), henüz nedeni bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı

AVM'deki Yangın Korkuttu!

Bergama- İzmir Karayolu Küçükkaya çevresinde var olan Olympos Alışveriş Merkezi'nde, bugün saat 07.00'te, mobilya çarşısında, henüz belirlenemeyen bir sebeble yangın çıktı.

İçinde 2 kahve cafesi ile 3 ayrı mobilya dükkanı var olan 4 işletmeli, 2 katlı Alışveriş Merkezin'den yükselerek dumanları gören çevredeki vatandaşlar durumu itfaiye ve Jandarma ekiplerine bildirdi. İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'na bağlı Bergama, Kınık ve Dikili'den itfaiye ekipleri yangın yerine sevk edildi.

Çalışma başlatan ekipler, yangının bitişikteki diğer AVM'ye sıçramasını önlendi. Ancak yangın çıkan AVM'deki 4 işletmeden 3'ü tamamen, biri kısmen yanarak zarar gördü. Yangının erken saatlerde çıkması ve sadece bekçinin bulunması olası bir faciayı engelledi. Yangında ölen ve yaralanan olmadı. İtfaiye ekiplerinin yürüttüğü söndürme çalışmaları sürüyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'na bağlı Bergama, Kınık ve Dikili'den itfaiye ekipleri alışveriş merkezinde çıkan yangını zar zor kantrol altına aldı.Yangın çevredeki İzmirlilere korku dolu anlar yaşattı.Olay yerine gelen İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'na bağlı Bergama, Kınık ve Dikili'den itfaiye ekipleri kısa süre içinde yangını kontrol altına aldı.

 

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri