ATV muhabiri, İstanbul'daki yağmuru seyircilere aktarırken zor zamanlar yaşadı. Muhabirin durumuna stüdyodaki sunucu müdahale etti ve yayına son verdi.

Öte yandan İBB İstanbulluları uyardı.

NELER OLMUŞTU ?

Dün akşam saat 18.00 sularında İstanbul' da dolu ve şiddetli sağanak yağmur etkili oldu. İstanbul' da etkili olan şiddetli yağış, E- 5 Silivri yönünde trafiği durdurdu. Metro seferleri de iptal edildi. 

CADDELER GÖL OLDU! ARABALARDA HASAR MEYDANA GELDİ

Bir anda gelen yağmur, kara bulutlar ile 5 dakika içinde İstanbul' u karanlığa gömerek mistik bir durum yarattı. Ardından gelen şiddetli yağmur ve dolu yağışı ise vatandaşlara korku dolu anlar yaşattı. Yoğun yağı ile birlikte caddeler göle dönerken, dolu yağışı sebebi ile araçlar zarar gördü. Fırtına nedeni ile ağaçlar devrildi, binalardan parçalar ve eşyalar uçtu.

DIŞ KAPLAMAYA SAHİP ÇOĞU BİNANIN DIŞ CEPHESİ ADETA MERMİ YEMİŞ GİBİ DELİK DEŞİK OLDU

Dün akşam saatlerinde yağan şiddetli dolu yağışı Küçük Çamlıca' daki çoğu binanın dış cephesinde zarara neden oldu. Binada küçük çaplı oyuklar meydana geldi.  İstanbul Kadıköy' de ise Marmaray' ın Ayrılık Çeşmesi durağı yoğun yağış sonrası şelaleye döndü. Metroya gitmekte olan yolcular bu su birikintisini aşmak çaba sarf etti.