Bir dönemin efsanevi oyuncularından olan Arda Kural'ın acı dolu hikayesi, sevenlerini yasa boğdu. Şu aralar şizofreni tedavisi gören, ünlü oyuncu Arda Kural sokakta yaşamaya başladı. Geride bıraktığımız senelerde oynadığı film ve dizilerle adından sıkça söz ettiren yakışıklı oyuncu Arda Kural, zor zamanlardan geçiyor. Sağlık sorunlarının yanı sıra maddi sıkıntılarla da uğraşan ünlü oyuncu Arda Kural, ikamet ettiği evden oturdu.

Yaşamı hakkında flaş açıklamalarda bulunan yakışıklı oyuncu Arda Kural, hayatı hakkında şunları kaydetti: "Evim yok artık. O yüzden sevdiğim Büyükçekmece insanlarını yakından görebildiğim bu kafede yaşayacağım. Sadece burada da değil, her yer benim evim. Şezlong dolu Büyükçekmece. Buralarda uyuyorum ama mutlu uyuyorum" açıklamasını yaptı.

''BEN HİÇ HABER İZLEMİYORUM''

Show TV ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı her bölümde reyting rekorları kıran ve bir döneme damgasını vuran 'Emret Komutanım' dizisinde oynayan ünlü oyuncu Arda Kural, hakkında çıkan ‘öldü’ haberleri için ise “Ölmüşüm haberim yok. Ben hiç haber izlemiyorum. Hayattayım, mutluyum” açıklamasını yaptı.