Antalya'da Uyuşturucu Operasyonu: 11 Tutuklama

Antalya'da uyuşturucu ticareti yapmak suçundan gözaltına alınan 110 şüpheliden 11'i tutuklandı. Operasyonlarda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

 Antalya'da Uyuşturucu Operasyonu: 11 Tutuklama

Çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda yapılan soruşturma kapsamında, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından Antalya merkezde, şehirlerarası otobüs terminalinde, uluslararası havalimanında ve Yeşildere, Gebizli ve Doğuyaka Mahallelerinde 16-24 Nisan tarihlerinde uyuşturucu madde kullanıcılarına ve sokak satıcılarına yönelik operasyonlar gerçekleştirildi.

ÇOK SAYIDA UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

Operasyonlar sonucunda 2 kilo 74 gram esrar maddesi, 5 kilo 404 gram skunk esrar maddesi, 58 adet ecstasy hap, 895,77 gram esrar maddesi, 3,8 gram metamfetamin maddesi, 16,2 gram kokain maddesi, 4 adet captagon maddesi ile 3 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.

11 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Çalışmalar kapsamında yakalanan 110 şüpheli şahıs hakkında Cumhuriyet Savcısının talimatları ile "uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapmak ve sağlamak"ve "kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak" suçundan işlem yapıldı. Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından işlemlerinin tamamlanmasının ardından mahkemeye sevk edilen şüphelilerden 11'i Antalya Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri