Ankara'nın Altındağ ilçesinde bir iş görüşmesine gitmek üzere araçlarından inip, Turgut Özal Bulvarı üzerindeki kaldırımda yürüyen 32 yaşındaki Erdal İyitaş ile evli 4 çocuk babası 40 yaşındaki Seracettin Hündür'e polis memurunun kullandığı özel otomobil çarptı.

Yer Ankara iş görüşmesine gidiyorlardı bir anda...

Çarpmanın etkisiyle havaya savrulan ve vücutlarının çeşitli yerlerinde kırıklar bulunan İyitaş ile Hündür hastaneye kaldırıldı. Kaldırımda 2 kişiye çarpan polis memurunun kullandığı otomobil ise 50 metre ileride orta refüje çıkarak duvara çarpıp güçlükle durabildi. Kaldırımda otomobilin çarptığı İyitaş ile Hündür'ün, yakınları, polis memurunu dikkatsizlik ve ilgisizlikle suçladılar.

Yer Ankara iş görüşmesine gidiyorlardı bir anda...

POLİS MEMURUNU TRAFİK CANAVCARI OLARAK SUÇLADI

Kaldırımda yürürken otomobilin çarpması sonucu tedavi gördüğü hastanede hayat mücadelesi veren Erdal İyitaş'ın kuzeni Doğukan Yıldırım, aracı kullanan polis memurunu dikkatsizlik ve ilgisizlikle suçladı. Yıldırım, "Abim ve arkadaşı iş görüşmesine giderken bir trafik canavarı sağdan bir aracı geçmeye çalışıyor ve seyir halinde olan bir arabaya çarpıyor.

Yer Ankara iş görüşmesine gidiyorlardı bir anda...