Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan bir işyerinde meydana gelen patlama sonrası çıkan yangında ilk belirlemelere göre 2 kişi hayatını kaybetti. 1'i ağır 3 kişi de yaralandı.

Ankara'nın Yenimahalle ilçesi Serhat Mahallesi'nde bulunan bir iş yerinde bir patmala meydana geldi. Patlamanın ardından iş yerinde yangın çıktı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yeri şahitleri yaralıların olduğunu belirtti.

Yenimahalle ilçesi Serhat Mahallesi'nde var olan İvedik Sanayi Bölgesi'ndeki otomotiv yedek parçası ve motor yağı ticareti yapan bir işyerinde henüz nedeni beli olmayan bir nedenle patlama oluştu.

Çevre tanıklarının açıklamalarına göre patlamanın akabininde iş yerinde yangın çıktı. Çıkan yangında ilk belirlemelere 2 kişi hayatını kaybetti, 1'i ağır 3 kişi de ağır yaralandı.

Yangın sonrasında olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi gönderildi. Yangının itfaye ekiplerinin çalışmaları sonrasında kontrol altına alındığı belirtildi.

Olay yerin gelen ambulanslar yaralıları en yakın hastanelere kaldırdı.Yaralı yakınları hastaneye hucum etmiş durumda olduğu belirtildi.Olay yerinde patlama esnasın panik oluştu.