Ankara'da Bazı Yollar Bugün Trafiğe Kapalı Olacak

Ankara'da bugün yapılacak olan CHP etkinliği sebebiyle bazı yollar trafiğe kapalı olacak. Vatandaşların sorun yaşamaması için alternatif yolları kullanmaları tavsiye edildi.

Ankara'da Bazı Yollar Bugün Trafiğe Kapalı Olacak

Ankara Valiliği'nden gerçekleştirilen açıklamaya göre, CHP tarafından bugün Anadolu Meydanı'nda yapılacak miting sebebiyle trafikte aksaklık olmaması için bazı önlemler alındı. Bu çerçevede, dün geceden itibaren toplantı bitene dek, Dögol Caddesi'nden Kazım Karabekir Caddesi'ne gidiş ve Anıt Caddesi'nden Kazım Karabekir Caddesi yönü araç trafiğine kapalı kalacak.

İŞTE ETKİNLİK SÜRESİNCE KAPALI OLACAK YOLLAR

Ayrıca saat 12.00'den miting bitene dek Anıt Caddesi (Gençlik Caddesi-Akdeniz Caddesi kesişimi ile AnadoluMeydanı arası), Kazım Karabekir Caddesi Ulaştırma Kavşağı ile Anadolu Meydanı arası (Ulaştırma Kavşağı alt geçit dahil), Hipodrom Caddesi'nden Kazım Karabekir Caddesi Anadolu Meydanı yönü dönüş yan varyantı (Büyükşehir Belediyesi tarafı), GMK Bulvarı (Demirtepe Köprüsü kesişimi-Anadolu Meydanı arası), Dögol Caddesi (Beşevler Kavşağı ile Anadolu Meydanı arası), Celal Bayar Bulvarı'ndan Kazım Karabekir Caddesi'ne dönüş yan varyantları ve Anadolu Meydanı ile buralara çıkan cadde ve sokaklar çift taraflı araç trafiğine kapalı olacak. Duyuruda, insanların mağdur olmaması için yol durumunu dikkate almaları lazım olduğu ikazı yapıldı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri