Ankara Emniyeti'nden Yoğun Şikayet Üzerine Değnekçilere Operasyon

Ankara'da polis ekipleri vatandaşlardan para toplayan değnekçilere operasyon düzenledi. Lüks mekanların önlerinde vatandaşların araçlarını otopark görevlisi gibi yönlendiren kişiler tek tek gözaltına alındı. Değnekçilerin pişkin ve umursamaz tavırları dikkat çekti.

Ankara Emniyeti'nden Yoğun Şikayet Üzerine Değnekçilere Operasyon

Ankara Emniyeti'nden Yoğun Şikayet Üzerine Değnekçilere Operasyon

Ankara İl Emniyet Müdürlüğü ile Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler şikayetlerin yoğunlaşması üzerine akşam saatlerinde operasyon için düğmeye bastı.

BELGESİZ İZİNSİZ İŞ YAPIYORLAR

Yol kenarlarını işgal edip vatandaşlardan para toplayan ve kamuoyunda değnekçi olarak tabir edilen kişiler tek tek tespit edildi. Operasyonun hedefinde, haksız yer işgali yapan, valelik adı altında belgesiz ve izinsiz vatandaşların araçlarını para karşılığı yol kenarlarına park eden kişiler yer aldı.

DEĞNEKÇİLER GÖZALTINA ALINDI

Polis denetlemelerde değnekçilere göz açtırmadı, yolu işgal edenlerin önce üst araması yapıldı. Ardından da kelepçelenerek gözaltına alındı. Bazı değnekçiler ise polisi görünce kaçmaya çalıştı, ancak uzaklaşamadan yakalandı. Polis eğlence mekanlarında güvenlik dışında bekleyen kişiler hakkında işlem yaptı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın. 
 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR