Anıtkabir'de Reis-i Cumhur Erdoğan İle Bahçeli Samimiyeti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi törenden sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve beraberindeki heyet ile kısa bir zaman sohbet yaptı.

Anıtkabir'de Reis-i Cumhur Erdoğan İle Bahçeli Samimiyeti

Reis-i Cumhur Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tören için bir araya geldikleri Anıtkabir’de tokalaşmazken, Erdoğan’ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile sıcak sohbeti gözlerden kaçmadı.

KILIÇDAROĞLU'YLA TOKALAŞMADI


Anıtkabir’de sabah saatlerinde gerçekleştirilen Erdoğan’ın başkanlığındaki protokol, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yüksek yargı organlarının başkanları, Bakanlar Kurulu üyeleri, kuvvet komutanlarının da bulunduğu sivli ve resmi erkanı bir araya getirdi. Erdoğan ile Kılıçdaroğlu’nun tokalaşmamaları dikkat çekti.

BAHÇELİ'YLE SAMİMİ GÖRÜNTÜLER

Erdoğan, Bahçeli ve yanında kendisine eşlik eden parti yöneticileriyle ise tokalaşıp bir süre samimi bir biçimde sohbet etti.

BAHÇELİ-ERDOĞAN SAMİMİYETİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi törenden sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve beraberindeki heyet ile kısa bir zaman sohbet yaptı.

Erdoğan ile Bahçeli arasındaki samimi anlar, kameralara yansıdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesajı okudu;
 
Aziz Atatürk, Büyük Zafer'in 95. yıl dönümünü bir sefer daha iftiharla kutluyoruz. Bu tarihi zaferi Malazgirt'ten günümüze uzanan zorlu mücadele zincirinin bir halkası olarak görüyoruz. Hedefimizi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmak olarak belirlemiştir. Türkiye yoluna devam etmektedir. 15 Temmuz'daki destansı direniş, kararlılığını ortaya koymuştur. Sizin, aziz şehitlerimizin bizlere emanet ettiği bu vatana sahip çıkmayı sürdüreceğiz. Ruhunuz şad olsun. 

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri