Yaşanan skandal olayın yeri Vietnam! İşte herkesi şoke eden o olay... Vietnam'da yaşayan bir kadın, kocası ile birlikte olan kadından aldığı intikamla büyük ses getirdi. Kocasının metresinin cinsel organına acı biber sürerek, intikam alan genç kadın o olay anlarının fotoğrafları sosyal medyada paylaştı.

Aldatılan hamile ve genç kadın Ly Chanel, yakın arkadaşlarının yardımı ile kocasının metresinin elbiselerini çıkartıp fotoğraflarını çekti. 23 yaşındaki genç kız Ly Chanel, ardından ameliyat eldiveni giyip çantasından çıkardığı acı kırmızı biberi kocasının metresinin cinsel organının içine sürdü.

İŞKENCE YAPTILAR!

Kocası tarafından aldatılan hamile kadın ve arkadaşları, biberin etkisi ile acı içinde bağıran metres kadını saçlarından tutup yere yatırdıktan sonra işkence etmeye başladılar ve o anların fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştılar. Sosyal medya üzerinden paylaşılan fotoğraflara yorum yapan kullanıcılar, aldatılan kadına ve arkadaşlarına işkence yaptıkları nedeni ile büyük tepki gösterdiler. Yapılacak olan soruşturmada, metresin cinsel organında her hangi bir yara veya hasar tespit edildiği ortaya çıkarsa, hamile kadın Ly Chanel para cezası alacak.