AK Partili Vekil Adayı 17-25 Aralık Öncesi Bürokraside Yükselmeyi Anlattı

AK Parti Kırıkkale milletvekili adayı Ramazan Can'dan dikkat çeken bir açıklama geldi. Can, 17-25 Aralık'tan önce bürokraside yükselmenin nasıl olduğunu açıkladı.

AK Partili Vekil Adayı 17-25 Aralık Öncesi Bürokraside Yükselmeyi Anlattı

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, 17-25 Aralık operasyonlarından öncesine bürokraside yükselmeyle alakalı olarak dikkat çeken bir açıklama gerçekleştirdi. Can, "17-25 Aralık olayından önce gerek ticarette, gerek siyasette, gerekse bürokrasi yükselme o yolla oluyordu" dedi.

24 Haziran seçimlerinde bir defa daha Kırıkkale 1. sıradan aday olan Ramazan Can, partisinin bir görüşmesinde gerçekleştirdiği konuşmada şu sözleri kullandı:

"17-25 Aralık olayından önce gerek ticarette, gerek siyasette, gerekse bürokrasi yükselme o yolla oluyordu. O sebeple, eğer burada bunun hesabını verecek olanlar var ise başta biz siyasetçiler olarak bizler vermek durumundayız. İnsanları suçlamak konumunda değiliz."

Can, 2017 senesinin Mayıs ayında da, TBMM Genel Kurulu'nda gerçekleştirdiği konuşmada "Buradan şunu belirtmek istiyorum. Evet 17-25 Aralık’tan önce AK Parti bu yapı ile belki bazı uygulamaları birlikte götürmüş olabilir” biçiminde konuşmuştu.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR