24 Temmuz 2019
  • Istanbul 22.22°
  • Ankara 16.67°
  • Izmir 25°
İmsak 03:56
Güneş 05:45
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:36
Yatsı 22:18
BIST102.556
Dolar5,7271
Euro6,3871
Altın261,77

AK Parti'den 'Gübre' ve 'Mermi' Tepkisi!

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konakladığı alanın önüne hayvan gübresi dökülmesine ilişkin, "sabotaj kokan şeyler" dedi.

AK Parti'den 'Gübre' ve 'Mermi' Tepkisi!

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu alanın önüne hayvan gübresi dökülmesine ilişkin, "sabotaj kokan şeyler" dedi.

CHP'nin sözde "Adalet Yürüyüşü"nde gerçekleşen gübre ve mermi olaylarına yönelik olarak AK Parti'den ilk açıklama AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal'dan geldi.Canlı yayında görüşlerini belirten Ünal, "Bunlar kabul edilemez şeyler , daha çok sabotaj kokan hareketler" derken, CHP'nin yürüyüşü için, meselenin adalet olmadığını söyledi.

15 Haziran’dan bu yana vatana ihanet ve MIR Tırları davası suçundan dolayı 25 yıl hapis cezasına çaptırılan Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasını bahane gösterilen Ankara’dan İstanbul Maltepe’ye doğru yürüyüş gerçekleştiren Kemal Kılıçdaroğlu ve yanındaki yalakaları 'Adalet' adını verdikleri kaos yürüyüşünde şovların ardı arkası kesilmiyor.

ADELET YÜRÜŞÜNE BÜTÜN TERÖR ÖRGÜTLERİ DESTEK VERİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi'nin başını çektiği Adelet Yürüyüşü tam bir provokasyon faaliyeti olarak ortaya çıkmış durumda.Neredeyse ülkedeki tüm teröristlerin ve vandalların başını çektiği organizasyon gerçek amacı belli oldu.Türkiye'yi içkarışıklığa sürüklemek isteyen bir takım kötü niyeti insanlar, hükümete karşı kışkırtmayla çalıştıkları Alevi yurtdaşları ön saflara iterek mezhep karışıkları çıkartarak kardeşi kardeşe kırdırmaya çalışıyorlar. Bu hain ordusu ülkeyi koasa sürüklemek elinden geleni yapıyor.

 

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri