20 Ağustos 2019
  • Istanbul 23.89°
  • Ankara 18°
  • Izmir 21.11°
İmsak 04:36
Güneş 06:11
Öğle 13:13
İkindi 17:00
Akşam 20:04
Yatsı 21:33
BIST95.286
Dolar5,6515
Euro6,2703
Altın271,79

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP'li Özkoç'un Sözlerini Eleştirdi: Bu Bir Sabotajdır

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP'li Engin Özkoç'un TBMM'de yaptığı konuşmayı eleştirdi. Çelik, "Bir söylem analizi yapsak bir cümleyle FETÖ'yü lanetliyorlar, 20 cümleyle Cumhurbaşkanımızı hedef almaktadırlar. Bu olsa olsa bir sabotajdır" dedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP'li Özkoç'un Sözlerini Eleştirdi: Bu Bir Sabotajdır

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP'li Özkoç'un Sözlerini Eleştirdi: Bu Bir Sabotajdır

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in basın toplantısından öne çıkanlar şu şekilde:

'CUMHURBAŞKANIMIZI HEDEF ALDI'

Dün 15 Temmuz'un yıl dönümüydü. Her yıl dönümünde bir taraftan acılarımız tazelenirken aynı zamanda bu direnişi tekrar tekrar anıyoruz. Yeniden hafızamızı tazelediğimizde asker üniforması giymiş teröristlere karşı devletimizin direnişini konuşuyoruz.

(CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un TBMM Genel Kurulu'ndaki konuşması) FETÖ'ye karşı bütün bir duruşun tekrar güncellenmesi, bu direnişin tekrar anılması gereken bir günde, FETÖ'ye birkaç cümleyle değinip daha sonra Türkiye'nin meşru cumhurbaşkanını hedef almak olsa olsa bir siyasi sabotajdır.

O gece Meclis'te tüm milletvekilleri vardı. CHP'li vekiller de vardı. Onları tenzih ediyorum. Fakat genel başkanlarının bu siyasi sabotaja imza attığını görüyorum. O gece özel bir ekip gönderilerek sayın cumhurbaşkanımızın hayatına kastedildi. Yaptığınız her konuşmada Cumhurbaşkanımızı hedef aldınız, meşru hükümeti hedef aldınız.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri