Sosyal medya da dolaşan AK Parti İstanbul İl Başkanının İstifası ve ilçe belediye başkan adaylarına dair listelere Ünlü Yazarlar Hilal Kaplan, Nevzat Çiçek ve Haşmet Babaoğlundan tıpatıp aynı cümleler ile cevap geldi.

"AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak'ın belediye başkanı adayı olmak için istifa ettiğine dair dolaşan söylentiler yalan; itibar etmeyiniz" . Cümlesini aynı şekilde paylaşan faklı medya yazarlarının ortak noktası merak konusu olurken, diğer taraftan da bu yazar Arkadaşlarımızın İktidar Partisinin Aldığı Kararları Analiz etmek ve yorumlamak noktasından, parti adına karar verme seviyesinde açıklamalar yapması sosyal medyada garip ve anlamsız karşılandı

Değerlendirme ne il başkanlığının ne de genel merkezden değil bazı gazeteci arkadaşlarımızdan aynı Metin ve içerik ile cevap geldi. Şimdi biz ülkenin akıbetinin AK partinin kaderine bağlı olduğuna inan sessiz milyonlar olarak kafa karışıklığımızın giderilmesini rica ediyoruz. Vatandaşı ile iletişimi gelmiş geçmiş en hassas seviyede olan Bir Lidere Ve Yönetim Kadrosuna Sahip olduğunu düşündüğümüz AK Parti'nin Ve Sn Cumhurbaşkanımızın Vatandaşın Taleplerine Göre En İyi kararları alacağına toplumun inancı tam iken, bu tarz söylentilere ve twitlere toplumun çeşitli kesimlerinden tepkiler oluk oluk akıyor.