AK Parti Ankara Adayı Mehmet Özhaseki'den İstanbul Yorumu: Ufak Tefek Sıkıntılar Var

AK Parti'nin İstanbul adayı halen açıklanmamışken, konu ile alakalı konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Ufak tefek sıkıntılar var ama aşılmayacak şeyler değil" dedi.

AK Parti Ankara Adayı Mehmet Özhaseki'den İstanbul Yorumu: Ufak Tefek Sıkıntılar Var

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Mart 2019'da gerçekleştirilecek yerel seçimlere dönük değerlendirmeler yaptı. Özhaseki, "İstanbul adayınızla alakalı problem çözüldü mü? Binali Bey aday olacak mı?" sorusunu "Ufak tefek sıkıntılar vardı. Hallolmayacak şeyler değil" diye cevapladı.

"HALLOLMAYACAK ŞEYLER DEĞİL"

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, "Özhasek'nin İstanbul yorumu: Hallolmayacak şeyler değil" başlığıyla paylaşılan yazısında " MHP'nin İstanbul'da aday çıkarmayacak olması MHP'nin Büyükşehir Belediye Meclisi'nde üye bulundurmayacağı manasına gelmiyor" hatırlatmasını yaptı.

"İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİSİNDE BİR MHP'Lİ GRUBUN OLMASI HEDEFLENİYOR"

"MHP'li meclis üyelerinin de AK Parti listelerinden aday olması ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde bir MHP grubu olması amaçlanıyor" diyen Zeyrek, devamında "İki partinin il başkanlıkları, Ankara'da tespit edilecek rakamlar çerçevesinde beraber hareket edecek ve MHP'li isimler, kontenjan sıralarına yerleştirilecek" ifadesini kullandı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR