Ailesi Tehdit Edilen Adam İsyan Etti: Karımı Görmüş, 'Bu Kadını İstiyorum' Diyor

Antalya'da kendisi ile eşinin, M.Ö. isimli kişi tarafından tehdit edildiğini öne süren Erdal D., 'Adam psikopat. Benim nikahlı karımı görmüş ve 'bu kadını istiyorum' diyerek aramıza girdi. Karımın benden ayrılmasını istiyor. Eşimi ve çocuklarımı öldürmekle tehdit ediyor.' ifadeleriyle isyan etti.

Ailesi Tehdit Edilen Adam İsyan Etti: Karımı Görmüş, 'Bu Kadını İstiyorum' Diyor

Ailesi Tehdit Edilen Adam İsyan Etti: Karımı Görmüş, 'Bu Kadını İstiyorum' Diyor

Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde bir aileyi evlerine giderek silahla tehdit ettiği iddia edilen zanlı M.Ö., emniyet güçlerinin eve çağrılmasıyla kaçan zanlı, meydana gelen kovalamaca sonucunda yakalandı.

'KARIMI GÖRMÜŞ 'BU KADINI İSTİYORUM' DİYOR'

Bu süreçte ailesinin başından geçenlerden söz eden Erdal D., 'Adam psikopat. Benim nikahlı karımı görmüş ve 'bu kadını istiyorum' diyerek aramıza girdi. Karımın benden ayrılmasını istiyor. Eşimi ve çocuklarımı öldürmekle tehdit ediyor.' dedi.

N.D, Pınarbaşı Mahallesi'nde ikamet eden annesinin yanındayken eve zanlı M.Ö. gitti. Yanındaki iki silahla evdekileri tehdit ettiği iddia edilen zanlı, çağrılan emniyet güçlerini görür görmez kaçmaya başladı. Polis ile zanlı arasında yaşanan kovalamaca sonunda emniyet güçleri tarafından M.Ö'nün üstünde tabanca bulundu. Görevlilerin yaptığı araştırmada, zanlının kovalamaca esnasında araziye attığı başka tabanca da bulundu.

'KENDİNİ AVUKAT OLARAK TANITTI'

Tehdit edildiği öne sürülen kadının kocası Erdal D, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ekonomik problemler uğraştıklarını ve bu süreçte kendisinin avukat olduğunu söyleyen M.Ö'nün, icralık dosyaları hususunda yardım edebileceğini ifade ederek eşiyle konuştuğunu belirtti.

Zanlının 25 Ağustos tarihinden bu yana eşi ve ailesini silah kullanarak tehdit ettiğini öne süren Erdal D, mahkemeye müracaat ederek uzaklaştırma kararı çıkarttıklarını belirtti. M.Ö'nün birkaç saat içerisinde tekrar silahla evlerine gittiğini öne süren Erdal D, şu ifadeleri kullandı:

'KOCANI VE ÇOCUKLARINI ÖLDÜRECEĞİM, BENİM OLACAKSIN'

'Her defasında karımın önünü silahla kesip, tehdit ediyor. Dört defa silahla kapımıza dayandı. Bu sefer de iki tabancayla eşimin ve annesinin bulunduğu eve geldi. Nikahlı karıma, 'Kocanı ve çocuklarını öldüreceğim ve benim olacaksın' diye tehditlerde bulunuyor. Her defasında silahları saklamaya başardı ama bu sefer saklayamadı iki silahla yakalandı. Sadece adalet istiyorum.'

 

'DÖNDÜNCÜ KEZ UZAKLAŞTIRMA ALDIK'

'Bizim bu adamı öldürmemiz mi lazım' ifadesini kullanan Erdal D, 'Adam psikopat. Benim nikahlı karımı görmüş ve 'Bu kadını istiyorum' diyerek aramıza girdi. Karımın benden ayrılmasını istiyor. Eşimi ve çocuklarımı öldürmekle tehdit ediyor. Adam şizofren mi, manyak mı, psikopat mı bilmiyorum. Dördüncü kez uzaklaştırma aldırdık. 6 saat sonra yine geri geldi. Bu şahsı içeri atacak kanun yok mu' ifadeleriyle başından geçenlere tepki gösterdi.

'DEVLETİME GÜVENİYORUM, ADALET İSTİYORUM'

M.Ö.'nün, karısına kendisini avukat olarak tanıttığını iddia eden Erdal D., 'Ekonomik sıkıntılardan dolayı icraya giden bir evimiz var. Adam da kendini eşime avukat olarak tanıtmış. Eşimin arkadaşının sevgilisi olduğunu söylemiş ve 'ben bu evi icradan kurtarırım' demiş. 4-5 tane silahla gezen birisi. Bu kez silahı saklayamadı. Her defasında bir yere atıyordu. Ben esnafım. Devletime güveniyorum. Adalet, hak istiyorum' diye konuştu.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR