Ahmet Hakan'dan Ekrem İmamoğlu'nun İddiasına Bir Cevap Daha Geldi

CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu'nun "Beni çeken kameramanlar işten kovuldu" iddiasına Ahmet Hakan'dan bir cevap daha geldi. Hakan, "Tüm siyasetçilerimiz 'Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şey oldu ama fark edemedik' noktasına doğru gidiyor" dedi.

Ahmet Hakan'dan Ekrem İmamoğlu'nun İddiasına Bir Cevap Daha Geldi

CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, katıldığı bir programda ''CNN Türk'te katıldığım programı çeken 4 kameramanın işten atıldığını duydum'' iddiasında bulunmuştu. İddiayı köşesinde yazan Tarafsız Bölge sunucusu ve gazeteci Ahmet Hakan "Tüm siyasetçilerimiz 'Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şey oldu ama fark edemedik' noktasına doğru gidiyor" dedi.

Ahmet Hakan, Hürriyet'te "Beni çektiler diye kameramanları işten atmışlar" başlığıyla paylaşılan yazısında Ekrem İmamoğlu'nun "CNN Türk'te katıldığım programı çeken dört kameramanın işine son verildiğini duydum" iddiasına yanıt verdi.

"'GALİBA BİRİLERİ BİZİ TROLLÜYOR' DEMİYOR"

Hakan'ın yazısından ilgili kısmı şu şekilde:

"Ekrem İmamoğlu gibi 'mantıksız', 'tutarsız' ve 'ahmakça' her türlü iddia karşısında haklı olarak isyan eden bir siyasetçi dahi... Mantıksızlığın kralı sayılabilecek böylesi şapşal bir iddia karşısında... 'Yahu bu çok sersem sepelek bir iddia... Nerden baksan tutarsız, nerden baksan ahmakça' demiyor. 'Bu durumda rejiyi idare eden de resmi seçenin de çayı verenin de soruyu soranın da işine son verilmesi lazım' demiyor. 'Bu kesin yalan bir bilgidir. Galiba birileri bizi trollüyor. Arkadaşlar şu işi iyi bir araştırın' demiyor."

ALİ İHSAN YAVUZ'UN SÖZLERİNİ HATIRLATTI

Yazısında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un sözlerini hatırlatan Hakan, şu sözleri kullandı:

"Peki ya ne yapıyor? Başından sona mantıksızlık kokan bu iddiaya... Resmen ve alenen 'inanılacak bilgi' muamelesi yapıyor, yapabiliyor. Galiba AK Partilisi, CHP'lisi hiç fark etmiyor. Bütün siyasetçilerimiz çok büyük bir hızla... 'Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şey oldu ama fark edemedik' noktasına doğru ilerliyor."

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR