Adıyaman'da 3 Gün Önce Kaybolan Çocuğun Cansız Bedeni Bulundu

Adıyaman'da 3 gün önce kaybolan ve her yerde aranan 13 yaşındaki Hüseyin Nasrullah Çelik’in cansız bedenine ulaşıldı.

Adıyaman'da 3 Gün Önce Kaybolan Çocuğun Cansız Bedeni Bulundu

Adıyaman'da 3 Gün Önce Kaybolan Çocuğun Cansız Bedeni Bulundu

Adıyaman'da 3 gün önce kaybolan ve her yerde aranan 13 yaşındaki Hüseyin Nasrullah Çelik’in çalışmalar sonucunda  cansız bedenine ulaşıldı.

6 BIÇAK DARBESİ TESPİT EDİLDİ  

Adıyaman şehir merkezinde kaybolan çocuğun cesedi kent merkezine 40 kilometre uzaklıkta bulunan Kahta ilçesi Boğazkaya köyü yakınlarındaki tarla içerisinde bulundu. Çocuğun vücudunda 6 adet bıçak darbesi olduğu öğrenildi. 

EN SON BİRLİKTE OLDUĞU KİŞİ TESPİT EDİLDİ  

Polis ekipleri Hüseyin Nasrullah Çelik’in en son görüldüğü yerde yaptıkları güvenlik kamera çalışmalarında çocuğun M.Ç. isimli şahısla birlikte olduğunu tespit etti.

POLİS YAKALAYIP SORGULADI   

M.Ç. isimli şahsın peşine düşen polis ekipleri, şahsın Antalya’ya gittiğini belirledi. M.Ç.'yi yakalamak için bir taraftan polis ekipleri çalışma başlatırken diğer taraftan polis ve jandarma ekipleri, 13 yaşındaki Hüseyin Nasrullah Çelik’i bulmak için her yeri didik didik aradı. Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, M.Ç.'yi yakalayarak sorguladı.

SORGUDA İTİRAF ETTİ  

Yapılan sorguda M.Ç’nin 13 yaşındaki Hüseyin Nasrullah Çelik’i öldürüp tarlaya bırakmasını itiraf etmesi üzerine güvenlik güçleri Çelik’in cesedine ulaştı.

DOĞUM GÜNÜNDE KAÇIRILDIĞI ÖĞRENİLDİ  

Öte yandan 13 yaşındaki Hüseyin'in 6 Ağustos'ta doğum günü olduğu öğrenildi.

 

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.  

 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR