Fetullahçı Terör Örgütü (Fetö)  27 Mayıs’ta özel kriptolu bir yazılımla 55 bin örgüt üyesine ‘altın dönem’ isimli mail atarak Adelet yürüyüşe destek verilmesini istedi.

İstihbarat teşkilatı geçtiğimiz haftalarda çok önemli bilgilere ulaştı. Gelen bilgiye göre  Fetullahçı Terör Örgütü (Fetö) Adelet yürüyüşünden bir kaç gün önce 27 Mayıs günü 54 bin örgüt üyesine özel bir yazılım üzerinden mail gönderdi. Mailde bu Adelet yürüyüşü anlatılıyordu. FETÖ terör örgütü lideri bu yürüyüş için “Altın Dönem” ifadesini kullanıyordu. 


HEDEF YİNE HÜKÜMET

Fetullahçı Terör Örgütü (Fetö) gönderdiği mailde yürüyüşün sonlanacağı son durak olarak İstanbul gösteriliyor. FETÖ örgüt mensuplarının bu yürüyüşe tam destek vermesini emrediyor. Terör örgütünün asıl yapmak istediği ise 2. Gezi’yi oluşturabilmek. FETÖ, örgüt üyeleriyle olayları genişleterek Gezi parkı şeklinde eyleme start vererek hükümeti düşürebilme planları yapmış.

CIA TARZI BİR YAZILIM

İstihbarat teşkilatı FETÖ’nün bu güncel yazışma sisteminin peşine düştü. CIA destekli  bir yazılım olduğu sanılan bu güncel sistem deşifre edilebilirse terör örgütünün Türkiye üzerindeki güncel planlarının da önüne geçilmiş olacak, alçak planları yine suya düşecek.