Kemal Kılıçdaroğlu' nun Ankara' dan İstanbul'a yürüyüşünün aslında sadece toplumda bir kaos oluşturmak adına yapıldığı artık gün yüzüne çıktı

Yürüyüş adı altında yapılan provokasyona eli kanlı terör örgütü PKK, gezi terörizmine destek veren gruplar ve her defasında Türkiye aleyhine eylemde bulunan Alman ajan vekiller bu yürüyüşe destek verdi.

Kılıçdaroğlu dün yaptığı konuşmada bu kaos planı için 'Bu daha başlangıç' diyerek asıl niyetlerini açıkça belli etti. 

15 TEMMUZ ANMASINA DENK GETİRDİLER

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu' nun İstanbul'a varış  tarihi tam da 15 Temmuz' u anma etkinliklerinin olacağı vakit. Bu da büyük bir provokasyonun fitilini ateşlemek adına kurgulanmış bir hesap.

MALTEPE TERÖR ÖRGÜTLERİNİN BARINAĞI

Kılıçdaroğlu' nun Maltepe' ye gelmesini bekleyen terör örgütleri hazırlık yaptılar. Maltepe' nin Gülsuyu semti terör örgütlerinin yıllardır meskeni olmuş vaziyette. Burada şimdiden bir hareketlilik söz konusu 

FETÖ'CÜ TERÖRİSTLER DE HAZIRLIK YAPTI

Vatan hainliği ve terör örgütü mensubu olmaktan dolayı devlet memurluğundan kovulanlar da FETÖ'nün emri ile Kılıçdaroğlu' nu İstanbul' da karşılayacak. eli kanlı terör örgütüne mensup FETÖ'cü teröristler de özellikle İstanbul' da hazırlıklarını aldıkları emir doğrultusunda yaptılar.