Adıyaman’da bir genç 50 TL borç verdiği arkadaşından parasını geri alamadığı için kulağını ısırarak kopardı.
Olay yerinden gelen bilgilere göre Y.G bir süreliğine arkadaşı C.K ‘ya 50 TL borç para verdi.parayı geri alamayan Y.G Gölbaşı ilçesi Hürriyet Mahallesi Hürriyet Parkı içerisinde C.K ile karşılaştı.

50 TL İÇİN ARKADAŞININ KULAGINI ISIRARAK KOPARDI

Y.G bir süreliğine arkadaşı C.K ‘ya 50 TL borç para verdi. Parayı geri alamayan Y.G Gölbaşı ilçesi Hürriyet Mahallesi Hürriyet Parkı içerisinde C.K ile karşılıyor.C.K’dan vermiş olduğu 50 TL’yi geri istedi.C.K parayı vermemesi üzerine Y.G ile aralarında tartışma başlıyor.tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine aralarında fiziksel kavga yaşanmaya başladı.Y.G 50 TL için C.K’nin kulağını ısırarak kopardı.

Olay yerindeki vatandaşların polisi araması üzerine Hürriyet Mahallesi Hürriyet Parkı’na polis ekipleri geliyor. Kavgayı ayıran polis ekipleri Y.G’yi gözaltına alarak Adıyaman Emniyet Müdürlüğüne götürdü. Olay yerine 112 acil servis ekipleri gelerek C.K’yı kopan kulağıyla birlikte ambulansla önce Gölbaşı ilçe Devlet Hastanesine daha sonra ise Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.kulagının yerine dikilen C.K,Y,G’den şikayetçi olacağını belirrti.
Adıyaman Emniyet Müdürlüğü olayla ilgili soruşturma başlattı. Hastaneye gelen aileler tartışmaya başladı hastane ’de tartışmaya polis müdahale ederek ayırdı.