2019-2020 Yükseköğretim Akademik Yılı Yarın Açılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dahil olmasıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde, 2019-2020 Yükseköğretim Akademik Yılı açılış töreni gerçekleşecek.

2019-2020 Yükseköğretim Akademik Yılı Yarın Açılacak

Yükseköğretim Kurulundan (YÖK)tarafından gündeme gelen duyuruya göre 2019-2020 Yükseköğretim Akademik Yılı açılış töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da dahil olmasıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek.

Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılması planlanan törene Cumhurbaşkanı Erdoğan ve devlet görevlilerinin haricinde bakanlar, YÖK üyeleri, ilgili kurum başkanları, büyükelçiler, üniversite rektörleri ile üniversiteleri temsilen akademisyen ve öğrenciler olmak üzere yaklaşık iki bin kişi misafir olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından "YÖK Üstün Başarı Ödülleri" sunulacak

 2019-2020 Yükseköğretim Akademik Yılı açılış töreninin son kısmında, YÖK tarafından her sene, bireysel ve kurumsal olmak üzere iki bölümde sunulan  "YÖK Üstün Başarı Ödülleri", hak kazanan kişi ve üniversitelere Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından takdim edilecek.

 

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR