Ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in gençlik zamanlarında oynadığı filmden +18 sahneler ortaya çıktı. Özellikle son zamanlarda magazin dünyasının önemli isimlerinin hedefi haline gelen ünlü şarkıcı Gülben Ergen, videosu ile olay yarattı. İşte ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in sosyal medyayı sallayan o videosu...

GÜLBEN ERGEN'E TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

Sevilen şarkıcı Gülben Ergen hakkında, özellikle sosyal medyada skandal twwetler atılmaya devam ediyor. Ünlü şarkıcı ve sunucu Gülben Ergen'in çocuklarının babası Mustafa Erdoğan'ın kardeşi Deniz Erdoğan ile evli olan Elif Erol Erdoğan, sosyal medya hesabında ünlü şarkıcı Gülben Ergen'e ateş püskürdü.

Evli işadamı Tolga H. Duğles ile yasak aşk yaşadığı iddialarından sonra ünlü oyuncu Yeşim Salkım ve ünlü sunucu Seren Serengil tarafından eleştiri oklarının hedefinde olan ünlü şarkıcı Gülben Ergen'e bir eleştiri de eski eltisi Elif Erol erdoğan'dan geldi. Ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in, geçmişte sevdiği adamı elinden aldığını belirten ünlü sunucu Seren Serengil'e destek veren Elif Erol Erdoğan, şu açıklamayı yaptı:

"Seren Serengil'i eskiden beri takip ederim. Naif, efendi ve çok tatlıdır. Kendi gibi ruhu da güzel kadın. Namus denen bir şey vardır ve bazı insanlar namussuzdur. Hiç temizlenemeyecek derece olanları tanıdım. Ömrüm boyunca sevilmeyeceksin, nefret bile bir sıfattır sana. Hiçbir şeysin, defol git çöplüğüne ve kendini orada akla, pakla. Çöpsün çöp."

GÜLBEN ERGEN KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerinden biri olan ünlü şarkıcı Gülben Ergen, 1972 yılında İstanbul'da doğdu. Müzik piyasasına atılmadan önce, 2001 yılında Show TV ekranlarında yayınlanmış olan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Dadı' dizisinde hayat verdiği 'Melek' karakteri ile oyunculuğa başlamıştır. Liseden mezun olduktan sonra mankenliğe soyunan Ergen, aynı zamanda sinema ve reklam projelerinde de boy göstermiştir. Eski eşi Mustafa Erdoğan'dan sonra TRT ekranlarının başarılı haber spikeri Erhan Çelik'le evlenen ancak geride bıraktığımız aylarda ayrılan ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in 3 tane erkek çocuğu vardır.