Gülben Ergen sonunda muradına erdi. Sevgilisi eşine boşanma davası açtı ve Gülben Ergen'le yaşamayı seçti. Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen Gülben Ergen'in evli iş adamı sevgilisi Tolga Duğles, eşine boşanma davası açtı. Böylece Gülben de muradına ermiş oldu. Tolga Duğles, Gülben Ergen'e tıpa tıp benzeyen eşi Yasemin Duğles'e sonunda boşanma davası açtı. Gülben de böylece muradına ermiş oldu.

BOŞANMA DAVASINI GÜLBEN ERGEN'İN SEVGİLİSİ AÇTI

Adı Gülben Ergen'le anılan Tolga Duğles, sonunda eşi ve kızının annesi Yasemin Duğles'e boşanma davası açtı. Boşanma dilekçesini Tolga Duğles'in verdiği öğrenildi. Bu ani gelişmeden sonra, artık bitti zannedilen hikayenin, aslında yeni başladığı ileri sürülüyor.

SEVGİLİSİ EVLİ ÇIKTI!

Bildiğiniz gibi Gülben Ergen, eski eşi Erhan Çelik ile oldukça olaylı bir şekilde boşanmıştı. Kendisini çocuklarına ve mesleğine vermiş, sakin bir hayat sürüyordu. Lakin geçtiğimiz günlerde adı bir beyefendi ile aşk dedikodularına karıştı! "Olabilir tabii! Gülben Ergen artık bekar bir kadın... Güzel ve çalışkan haliyle neden yalnız kalsın ki?" demek istedik ama... Maalesef ki bu ilişkinin ortaya çıkması pek hayırlı olmadı. Zira söylentilere göre Gülben Ergen'in ilişkide olduğu iddia edilen kişi evli! Gülben Ergen'in yeni sevgilisi olduğu söylenen Tolga Duğles, İzmirli bir iş adamı...