Gönül Dağı dizisi yeni bölüm ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Gönül Dağı yeni bölüm bugün var mı, hangi günler yayınlanıyor?

TRT 1 ekranlarında 2020 yılında yayın hayatına başlayan Gönül Dağı dizisi kısa bir süre içinde sevilerek bugünlere kadar başarıyla gelmiştir. Sevilen ve ilgi gören dizinin ise hangi gün ve saatte televizyon ekranlarına geldiği sorgulanıyor. Aynı zamanda dizi takipçileri bugün Gönül Dağı'nın var olup olmadığını da araştırıyor. İşte detaylar...

14.05.2022-16:17 - (Son Güncelleme: 14.05.2022-16:17)Gönül Dağı dizisi yeni bölüm ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Gönül Dağı yeni bölüm bugün var mı, hangi günler yayınlanıyor?

2020 yılında ekranlara gelen ve kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine sahip olan gönül Dağı dizisi hakkından birçok ayrıntı merak ediliyor. Dizinin yeni bölümünün ne zaman olduğu, hangi gün saat kaçta yayınlandığı araştırılan dizi hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik.

Gönül Dağı dizisi ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Sevilerek izlenen dizi başladığı tarihten bugüne Cumartesi akşamları saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında sevenleriyle buluşmaktadır.

Gönül Dağı

Gönül Dağı yeni bölüm bugün var mı?

TRT 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı'nın bu akşam ekranlarda yer alıp almayacağı merak edilen konular arasında yer aldı. 14 Mayıs Cumartesi akşamı ekranlarda yer alıp almayacağı merak edilen dizi hakkında araştırmalar devam ediyor.

Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerinde yer aldığı, ilgiyle takip edilen Gönül Dağı dizisi bugün yani 14 Mayıs Cumartesi akşamı yeni bölümüyle ekranlardaki yerini alacak.

Işıl İlyas
isililyas@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal