FERNANDO MUSLERA AÇIKLADI

Fernando Muslera'nın sözleri şu şekilde:

"Ben herkese saygı duyuyorum ve bize de saygı duymasını bekliyorum. Biri Muslera birine vurdu diyorsa, görüntüleri göstermek zorunda. Ben o tip bir oyuncu değilim. Hocaları bu işi abartıyor olabilir, en ufak bir video, görüntü gösteremezler."

"Bizim altyapımızda yetişen bir oyuncu, ilk maçtaki galibiyetten sonra saygısızca bir şey yaptı. Ben maçtan sonra yanına gidip saygı duyması gerektiğini söyledim, onun dışında başka bir şey yok. Rakip takım antrenörüne söylediğim bir şey yok."

GÖKHAN ÇIRA AÇIKLADI

Gökhan Çıra'nın açıklaması şu şekilde:

"Fatih Terim'in ekibinden biri maç sonunda geldi bana yumruk attı. Fatih Terim de yardımcıya beni soruyor. Sen kimsin? Mafya mısın? Futbolun mafyası sen misin?"

"Galatasaray altyapısında oynadım, orada ne olduğunu kimse bilemez. Ben ne yaşandığını bildiğim için cephe aldım, orada 2-0 kazanmışım, sevinmeyecek miyim? Sevineceğim, az bile yaptım. Buna tepki gösteriyorlarsa diyorum ki gidin PG'yi yenin, Real'e böyle oynayın."

Gökhan Çıra: "Galatasaray altyapısında oynadım, orada ne olduğunu kimse bilemez. Ben ne yaşandığını bildiğim için cephe aldım, orada 2-0 kazanmışım, sevinmeyecek miyim? Sevineceğim, az bile yaptım. Buna tepki gösteriyorlarsa diyorum ki gidin PG'yi yenin, Real'e böyle oynayın."