Formula 1 Monaco GP S Sport canlı izle 27 Mayıs 2022 Cuma

Formula 1 heyecanı Monako GP ile devam ediyor. 2022 Formula 1 Sezonu nefes kesen yarışlara sahne olurken, F1 Monaco GP mücadeleleri bu hafta sonu yapılacak. Geçen senelerden farklı bir kararla Monako GP’nin birinci ve ikinci antrenman turlarının Cuma gününe alındı. Yarış tutkunları, Formula 1 Monako GP mücadelelerini S Sport kanalından canlı izlemek için araştırmalara başladı.

27.05.2022-14:38 - (Son Güncelleme: 27.05.2022-14:38)Formula 1 Monaco GP S Sport canlı izle 27 Mayıs 2022 Cuma

Formula 1 heyecanı Monako Grand Prix ile hız kesmeden devam ediyor. Monako’da geçiş yapmanın zor olması ve motorun gücünden çok aerodinamik unsurların öne çıkması nedeniyle farklı bir yarış ortaya çıkacağı düşünülüyor. Bugüne kadar yapılan Formula 1 yarışlarından farklı bir mücadele ve sıralamanın ortaya çıkması muhtemel görünürken, yarışların en güçlü galibiyet adayları olarak Charles Leclerc ve Max Verstappen gösteriliyor.

27 Mayıs Cuma günü başlayacak olan antrenman turlarıyla birlikte Pazar gününe kadar nefes kesen yarışlar adrenalin tutkunlarını bekliyor. Bir prenslik şehri olan Monako’da gerçekleştirilecek olan yarışları izlemek isteyen yarış tutkunları araştırmalarına başladı. 27 Mayıs Pazar günü başlayacak olan antrenman turları, Türkiye saatiyle öğleden sonra yapılacak. Asıl yarışlar ise 29 Mayıs Pazar günü öğleden sonra yapılacak.

1. Antrenman Turları - 27 Mayıs Cuma günü Türkiye Saati İle 15: 00’da yapılacak.

2. Antrenman Turları - 27 Mayıs Cuma günü Türkiye Saati İle 18.00’da yapılacak.

3. Antrenman Turları - 28 Mayıs Cumartesi günü Türkiye saati ile 14.00’da yapılacak. 

Sıralama Turları - 28 Mayıs Cumartesi günü Türkiye saati ile 17.00’da yapılacak.

F1 Monako GP - 29 Mayıs Pazar günü Türkiye saati ile 16.00’da yapılacak.

Formula 1 Monako

Formula 1 Monako GP hangi kanalda yayınlanacak?

Formula 1 yarışlarının yayın hakları Türkiye’de S Sport kanalının elinde bulunmaktadır. F1 Monako GP antrenman yarışları, sıralama turları ve asıl yarış ise S Sport 2 kanalından ekranlara gelmektedir. 

S Sport Plus mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden Formula 1 Monako GP yarışlarını takip etmek mümkündür. Geçen senelerden farklı bir yol izleyen S Sport, birinci ve ikinci sıralama turlarını da canlı olarak yayınlamaktadır. S Sport uygulaması ile kaçırılan yarışları daha sonra yeniden izleme imkanı bulunmaktadır. 

S Sport Plus’ın iOS veya Android uygulamalarını ücretsiz indirerek, S Sport Plus aboneliklerinden birini seçin. Abone olduktan sonra uygulamanın içeriklerine ulaşmak mümkündür. S Sport Plus aylık abonelik ücreti 21,99 TL, yıllık abonelik ücreti ise 179,99 TL’dir.

Turkcell’in TV+ platformu üzerinden de yarışları izlemek mümkündür. TV+, Full TV+ Paketi, Evde TV+ Aile Paketi, Evde TV+ Ekstra Paketi paketlerinden birine üye olan kullanıcılar, S Sport kanalına erişim sağlayarak içeriklere ulaşabilmektedir. TV+’ın ücretsiz iOS veya Android uygulamasını indirdikten sonra numaranız ve şifrenizle uygulamaya giriş yaparak F1 Monako GP‘yi canlı izlemek mümkündür. S Sport 2 TV+ platformunda 78. kanaldan yayın yapmaktadır. 

D-Smart GO kullanıcıların S Sport içeriklerine erişme imkanı bulunmaktadır. D-Smart Mega paketi kullanıcılarının, D-Smart GO’ya mobil cihazlarından ücretsiz olarak ulaşması mümkündür. D-Smart aboneliği olmayanlar aylık 29,9 TL ödeyerek D-Smart GO Mega paketini alabilir ve spor kanallarına erişim sağlayabilir. Yıllık üye olmak isteyenler ise 269,10 TL ücret ödeyerek, D-Smart GO iOS ve Android uygulamalarını ücretsiz olarak kullanabilmektedir. S Sport 2 D-Smart platformunda 79. kanaldan yayın yapmaktadır.

f1 Monako GP

Türk Telekom’un TV platformu olan Tivibu’yu mobil cihazlarda kullanmak isteyen aboneler Tivibu Go ile S Sport kanalına erişebilmektedir. Kullanıcıların bu imkandan faydalanması için Tivibu Go Süper Paket üyesi olması gerekmektedir. Tivibu Go Süper Paketin aylık ücreti 14,99 TL’dir. Smart TV üzerinden erişim sağlamak isteyenler için bu ücret 22,90 TL olmaktadır. S Sport 2 Tivibu platformunda 74. kanaldan yayın yapmaktadır. 

Vodafone’un TV platformu; iOS ve Android cihazlarında, Apple TV ve Smart TV’lerde S Sport kanalına erişim imkanı sağlamaktadır. Vodafone TV Full Paketin aylık ücreti 18,90 TL’dir. Vodafone aboneleri Vodafone TV’yi ücretsiz izleyebilmektedir. Paket dahilinde TV’ye 4 ekrandan izlemek mümkündür. Süper paketin ücreti de 11,90 TL’dir. Paketle birlikte 5 GB’lık erişim hakkı vardır. S Sport Vodafone TV’de 12. kanaldan yayın yapmaktadır. 

Formula 1 yönetimi F1 yarışlarını F1 TV Pro üzerinden canlı yayınlamaktadır. F1 TV Pro web sitesinden ve F1 TV iOS ve Android uygulamalarından hizmet vermektedir. Aylık 7.99 avro ya da yıllık 64.99 avro ödeyerek Formula 1 yarışlarına ulaşmak mümkündür. Uygulamanın 7 gün ücretsiz deneme imkanı vardır. Hizmet dahilinde istenilen pilotun araç kamerasıyla bağlantı kurmak ve yarışı oradan takip etmek de mümkündür. 

Hatice Üneş
haticeu@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal