ATV'nin ilgiyle izlenen ve reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72.bölümüyle yeni sezona başladı. Geçen hafta yeni sezona bomba bir giriş yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.bölüm fragmanı yayınlandı. Hızır'ın kızı Zeynep'in ölmesiyle birlikte deyim yerindeyse tekrar sahalara dönen Oktay Kaynarca neler yapacak? İzleyiciler 73.bölüm fragmanını izleyince iki yeni oyuncuyu da fark ettiler. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73.bölüm neler olacak? Gelin hep birlikte son bölümde neler oldu hep beraber inceleyelim.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona bomba bir giriş yaptı. Kendi çiftliğinde yaşamaya başlayan Hızır, yaşadığı hayattan uzak durmak ister. Fakat CIA peşini bırakmıyor ve Hızır öldürülecekken, kızı Zeynep yanlışlıkla vuruluyor. Herkes Hızır'ın intikam almak için geri dönmesini beklerken yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Raci Şaşmaz’ın yapımını üstlendiği başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın paylaştığı ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın kadrosuna iki yeni isim daha katıldı.

Bu hafta yayınlanacak bölümle ekibe katılacak olan Olgun Şimşek (Yaşar) ve Birol Ünel (Teoman) senaryoya yeni bir soluk getirecek. İlk bölümünden itibaren hem reytinglerde hem de sosyal medyada büyük başarı yakalayan dizide Olgun Şimşek yetimhanede yetişmiş, sokağın dilini iyi bilen tehlikeli bir adamı canlandıracak.

Yıllarca yurtdışında yaşadıktan sonra, kirli hayatından arınması için Türkiye’ye gönderilen Teoman karakterini ise Birol Ünel canlandıracak. Olgun Şimşek ve Birol Ünel, yeni karakteriyle de fenomen olacak gibi görünüyor.