Erdoğan ve Özel Telefonda Bayramlaştı: Siyasi Liderlerden Birlik Mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Kurban Bayramı vesilesiyle bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Başkan Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Özel ile CHP Genel Merkezi'nde bir araya gelmişti. Özgür Özel, Erdoğan'ı CHP Genel Merkezi önünde karşılamıştı.

16.06.2024-17:30 - (Son Güncelleme: 16.06.2024-17:47) Erdoğan ve Özel Telefonda Bayramlaştı: Siyasi Liderlerden Birlik Mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Kurban Bayramı ve Babalar Günü vesilesiyle telefonda birbirlerini tebrik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Özel, Kurban Bayramı nedeniyle gerçekleştirdikleri telefon görüşmesinde karşılıklı bayramlaşarak iyi dileklerde bulundular. Geçtiğimiz günlerde de bir araya gelen Erdoğan ve Özel, CHP Genel Merkezi'nde yaptıkları görüşme ile dikkat çekmişti. Özel, Erdoğan'ı CHP Genel Merkezi önünde karşılamış ve iki lider burada samimi görüntüler sergilemişti.

Özel’den Bahçeli’ye de Bayram Tebriği

Özgür Özel, sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan ile değil, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi de arayarak bayramını kutladı. CHP lideri, Bahçeli ile yaptığı telefon görüşmesinde de karşılıklı iyi dileklerde bulunarak bayram tebriğinde bulundu.


14 Siyasi Parti Lideriyle Bayramlaştı

Özel'in bayram tebriği sadece Erdoğan ve Bahçeli ile sınırlı kalmadı. İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu'nun da aralarında bulunduğu 14 siyasi parti genel başkanını da telefonla arayarak bayramlarını tebrik etti. Bu görüşmelerde liderler, Kurban Bayramı'nın barış, huzur ve esenlik getirmesi dileğinde bulundular.

Özgür Özel, bayramlaşma sürecinde farklı siyasi partilerin liderleri ile bir araya gelerek ülke çapında birlik ve beraberlik mesajı vermeyi amaçladı. Bu görüşmeler, siyasette uzlaşının ve iletişimin önemini bir kez daha ortaya koydu. Bayram vesilesiyle yapılan bu telefon görüşmeleri, siyasi liderler arasında dostane ilişkilerin ve iletişimin sürdürülmesi açısından önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Ceren Pekşen
cerenpeksen@haber365.com
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal