Emre Belözoğlu, "Gerekeni Yapacağız"

21.12.2019-11:37 - (Son Güncelleme: 21.12.2019-11:26)Emre Belözoğlu, "Gerekeni Yapacağız"

Derbi öncesinde konuşan Emre Belözoğlu, Deplasmanlarda art arda gerçekleşen puan kayıplarının sonucunda 1.'nin 8 puan altında kalarak kaosun eşiğine gelen Fenerbahçe’de geri dönüş karşılaşması olarak görülen Beşiktaş maçı için açıklama yapan kaptan Emre Belözoğlu, “Hepimiz durumun farkındayız ve gereğini yapacağız” dedi.

Taraftarımız, Avantajımız

Bütün oyuncuların Beşiktaş maçına çok iyi motive olduğunu belirten Emre, “Henüz kadro netleşmedi ancak sahaya kim çıkarsa çıksın her oyuncu kazanmamız gerektiğinin farkında” dedi.

Tüm oyuncuların bütün her şeyin farkında olduğunu vurgulayan Emre Belözoğlu, “Taraftarımız bizim en büyük avantajımız. Onların önünde kazanıp bütünleşmeyi ve aradığımız çıkışı yakalamayı çok istiyoruz” diye konuştu.

Çıkışa Geçmemiz Gerekiyor

Emre Belözoğlu, konuşması esmasında son dönemdeki kötü formuyla eleştirilen Max Kruse’ye de değinerek şöyle konuştu:

“Kruse çok uzun bir sakatlık sürecinden çıktı. Böyle durumlarda geri dönüş hiç kolay olmuyor. Ancak Ersun Yanal hocamız ona forma verirse ben Kruse’nin de farklı oynayacağına inanıyorum. Aslında bu maç hepimiz için çok farklı olacak.” Fenerbahçe bugün gerçekleştireceği antrenmanın ardından kampa girerek Beşiktaş maçının saatini bekleyecek.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR