Sancaktepe Konut Projeleri

Sur Yapı'nın Sancaktepe'de 18 bin 316 metrekarelik alan üzerine inşa ettiği Muhit Sancaktepe projesi 7 blokta 217 konuttan oluşuyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut şekilleri bulunuyor. Sur Yapı Sancaktepe projesinin toplam inşaat sahası 48 bin metrekare genişliğinde.

Sancaktepe Konut Projeleri

Sur Yapı'nın Sancaktepe'de 18 bin 316 metrekarelik alan üzerine inşa ettiği Muhit Sancaktepe projesi 7 blokta 217 konuttan oluşuyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut şekilleri bulunuyor. Sur Yapı Sancaktepe projesinin toplam inşaat sahası 48 bin metrekare genişliğinde.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Sur Yapı Muhit Sancaktepe projesinde Sur Yapı'nın yeni projesi 'Altın Gibi Kampanya' geçerli oluyor. Kampanya dahilinde şirket kapsamında;

1- Peşinatsız ve vade farksız 60 ay taksit,

2- Yüzde 20 peşinat yüzde 10 1 yıl sonra, diğer bir yüzde 10'luk kısım 2 yıl sonra ara ödeme olarak verip kalan yüzde 60 için 84 ay vade imkanı sağlanıyor.

METROLİFE SANCAKTEPE FİYAT BİLBİSİ

İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde, Sinpaş GYO tarafından oluşturulan Metrolife Sancaktepe projesi, 544 konut ve toplam 10 bin metrekarelik çarşı alanından meydana geliyor.

1+1’den 4+1’e kadar konut şekillerinin olduğu projedeki dairelerin genişlikleri, 58 metrekare ila 268 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projenin Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi için hazırlıklar yapılıyor.

PROJE KAPSAMINDA NELER VAR?

Konut fiyatlarının 420 bin TL ila 2 milyon 357 bin TL arasında farklılık gösterdiği projede; açık ve çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kafe, restoran, güvenlik, kameralı güvenlik, yürüyüş parkuru, süs havuzu ve güneşlenme terası gibi sosyal donatı özellikleri de mevcut.

Metronun çok yakınında yer alan proje, deprem ve yalıtım yönetmeliğine göre inşa ediliyor. Metrolife Sancaktepe projesi, Abdurrahmangazi Mah. Asır Cad. No: 32-34 Sancaktepe/İstanbul adresinde bulunuyor.

Son Dakika Emlak Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Emlak Haberleri