apı sektöründe 1989 yılından bu yana faaliyet gösteren Yücesoy Mühendislik, İzmir'in kuzey bölgesinde hayata geçirdiği Kuzeyşehir ve yeni yatırımları ile bölgeye değer kazandırıyor.

Yücesoy Mühendislik Studio City, Park Yücesoy Karşıyaka ve Park Yücesoy Çiğli konutları ile İzmir'in kuzey aksında birçok yaşam alanı inşa etti. İzmir Seyrek'te Bakırçay Üniversitesi ve Katip Çelebi Üniversitesi'ne yakın konumda kurulan 1600 konutlu Studio City projesi ile mini bir kent kurup, bölgeye yeni yatırım alanları kazandırarak bir değer oluşturdu.

150 milyon lira yatırım değeri olan Kuzeyşehir'i hayata geçirmek için kolları sıvayan Yücesoy Mühendislik, Menemen, Atatürk mahallesinde 29.000 metrekarelik inşaat alanı üzerinde Ekim 2016 tarihinde başladığı yeni konut ve yaşam projesini 2018 yılının sonunda tamamlamayı planlıyor.

5 FARKLI TİP
Kuzey şehir projesinde 2+1, 3+1, 4+1 daireler, 3 dubleks loft ve 10 adet villa bulunuyor. Açık-kapalı 6 adet yüzme havuzu, spor salonu, spa merkezi, kapalı basketbol sahası, tenis kortu, mini golf alanı, squash salonu, restoran ile açık-kapalı otopark yer alıyor.

Kaynak:emlaktasondakika