Emlak Konut'tan Ev Alacaklara Müjde!

Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul Yatırım ortaklığı şirketi TOKİ kuruluşu Emlak Konut G.Y.O Başkent konutları satışları son hızla devam ediyor.

Proje, Kızılay Meydanına 5,5 km., Turan Güneş ve Doğukent bulvarının kesişim noktasında yer almakta olup, geniş vadiye yönelen apaçık manzara, açık teraslar ve balkonlar ve 1 +1 den 4+1 e kadar farklı daire seçenekleri ile alıcılarını bekliyor.

Projede; 180 aya varan vade ve uygun ödeme seçenekleri ile alternatifler sunuluyor.

Başkent Emlak Konut projesinde, 3 Adet Cami, İlkokul, Sağlık Tesisi, Restoran, Kafe, Sosyal Merkez, kapalı Yüzme Havuzu Hobi Odaları, Fitness, Çocuk oyun alanı. Bisiklet Parkuru, alışveriş için ticari birimler ve ticari meydan. Süs havuzları, parklar açık ve kapalı otoparklar. Her daire için kapalı otopark imkanı, açık havaya çıkmadan her daireye ulaşma imkanı ve misafir otoparkları ile değerli müşterilerini bekliyor.

ÖDEME KOŞULLARI


KDV Dahil Satış Bedelinin Nakden ödenmesi durumunda indirim yapılması

KDV Dahil Satış Bedelinin en az ’nun peşin, konut tesliminde ara ödeme alınması kalan tutara ise 60 aya vade farksız veya %50 peşin olması halinde %7,5 indirim yapılması kalanının 60 ayda %0,50 ile oranlandırılması.

KDV Dahil peşinat , teslimde ara ödeme kalan tutar ise %0,50 İle 120 ay taksit, ödeme hemen başlar veya peşinat , teslimde ara ödeme kalan tutar TÜFE ile oranlanarak 120 ay taksit, ödemeler teslimde başlar.

KDV Dahil %5 peşinat, 6.ayda %5 ödeme ,18.ayda lik ödeme, 36.ayda ’lik ödeme alınır. Teslimden sonra %0,50 oranıyla sabit artan taksit uygulanarak 180 ay vade yapılması

TÜFELİ satışlarda geçerli olmak üzere vadelendirilen tutarlara ise her altı ayda bir (her senenin 1. ve 7. Ayında) Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan Tüketici Fiyat Endeksi oranı üzerinde artış yapılması.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR