Dekon İnşaat İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başında hayata geçirdiği Dekon Senkron projesini görücüye çıkardı. 55 milyon liralık yatırım değerine sahip olan proje mimari tasarımı ve her ihtiyaca cevap verecek ticari alanlarıyla dikkat çekiyor.

Dekon Senkron'un yüzde 30'u lansman öncesinde satıldı

Yeni yapılacak metro durağına 100-150 metrelik mesafede konumlandırılan Dekon Senkron projesinde dairelerin yüzde 30'luk bölümü lansman öncesinde satıldı. Dekon İnşaat projeleri ve Senkron ile ilgili bilgiler aktaran Dekon İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Erdem “2017'de sektörde doğru projeleri, doğru lokasyonda doğru fiyatlarla üreten firmalar kendisini koruyacaktır. Elimizdeki arsa stoklarını değerlendirme çalışmaları sonucunda Dekon Senkron ortaya çıktı. İstanbul ve Finans Merkezi etiketleriyle, Dekon Senkron alıcılarını bekliyor. İçerisinde 1+1 ve 2+1 dairelere yer verdiğimiz Dekon Senkron, 1,5 yılda tamamlanacak” dedi. Dekon İnşaat, önümüzdeki dönemde Dekon İnci ve Dekon Turkuaz projelerini de hayata geçirmeyi hedefliyor.

Farklı daire tipleri yer alıyor

Projeyle ilgili teknik detayları aktaran Dekon İnşaat Pazarlama Direktörü Seda Hercan “İstanbul Finans Merkezi'yle birlikte ezber bozan bir iş yapıyoruz. Projemiz 17 katlı iki bloktan meydana geliyor. 1+1 daireleri 63-66 metrekare arasında, 2+1 daireleri ise 99-109 metrekare arası tasarladık. Bunlarla birlikte 106-862 metrekare arasında değişen toplam 5 bin metrekarelik ticari alanlar bulunuyor” dedi.

Lansmana özel indirim fırsatı

Ödeme seçenekleri hakkında da bilgi veren Hercan “Lansmana özel yüzde 5 indirim yapıyoruz. Peşin ödemelere ise yüzde 5'in üzerinde yüzde 10 indirim fırsatı sunuyoruz. Yüzde 25 peşinat ödendiği takdirde kalan yüzde 25'i 24 ayda eşit taksitlerle tamamlama fırsatı sunuyoruz. Kalan yüzde 50, daire tesliminde ödeniyor. Daha düşük peşinatlı ve kişiye özel ödeme seçenekleriyle de ev sahibi yapıyoruz” diye konuştu.

320 bin liradan başlayan fiyatlarla

1+1 dairelerin 320 bin liradan, 2+1 dairelerin ise 520 bin liradan başladığı Dekon Senkron Evleri'nde 1800 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma seçeneği sunuluyor.

Kaynak: emlaktasondakika