Emel Müftüoğlu’ndan Sezen Aksu ve Ajda Pekkan Açıklaması

Ünlü şarkıcı Emel Müftüoğlu, ‘Yaşı gelenler müziği bıraksın’ sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirterek açıklama yaptı.

27.02.2021-14:53 - (Son Güncelleme: 27.02.2021-14:53)Emel Müftüoğlu’ndan Sezen Aksu ve Ajda Pekkan Açıklaması

Ünlü şarkıcı Emel Müftüoğlu, geride bıraktığımız gün kızı Çağrı ile birlikte Nişantaşı’nda kameralara yansıdı. Basın mensuplarıyla sohbet eden Emel Müftüoğlu, fizik tedavi için bir kliniğe gittiğini belirtti.

Müftüoğlu, daha önce yaptığı bir açıklamada ‘Yaşı gelenler müziği bıraksın’ ifadelerini kullanmıştı. Ünlü şarkıcının bu sözlerle meslektaşları Sezen Aksu ile Ajda Pekkan’ı kastettiği ileri sürülmüştü.

‘AJDA PEKKAN YA DA SEZEN AKSU’YU KASTETMEDİM’

Hürriyet’te yer alan habere göre; basın mensuplarının sorularını cevaplayan ünlü şarkıcı, ‘Yaşı gelenler müziği bıraksın’ sözlerinin hatırlatılması üzerine konuya açıklık getirdi. Yanlış anlaşıldığını belirten Emel Müftüoğlu, açıklamasıyla Ajda Pekkan ile Sezen Aksu’yu kastetmediğini söyledi.

‘ONLAR HÂLÂ ÜRETİM YAPAN İNSANLAR’

Samimi açıklamalarda bulunan Emel Müftüoğlu, ‘Herkes Ajda Pekkan ile Sezen Aksu’yu laf attığımı düşünmüş. Ben o açıklamada Ajda Pekkan ya da Sezen Aksu’yu kastetmedim. Hâlâ üretiyorlar. Müziği bırakması gereken kişilerin genç nesile kendini aktaramayan şarkıcılar olduğunu söyledim. Yoksa Ajda ve Sezen mevzubahis bile olamaz... Onlar çoğu engeli aşmış, hâlâ üretim yapan insanlar’ şeklinde konuştu.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR