17 Temmuz 2019
  • Istanbul 26.11°
  • Ankara 26.11°
  • Izmir 28°
İmsak 03:46
Güneş 05:39
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:41
Yatsı 22:26
BIST98.720
Dolar5,7199
Euro6,4216
Altın258,51

Ulaştırma Bakanı Arslan, Bayram Müjdesini Verdi!

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, bayram süresince yani 24-28 Haziran tarihleri arasında köprü ve otoyollar ücretsiz olacağını dile getirdi.

Ulaştırma Bakanı Arslan, Bayram Müjdesini Verdi!

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, ulaştırma alanındaki basın mensuplarından oluşan bir grup muhabirle bir araya gelmiş olduğu iftar programında basın mensuplarının sorularını değerlendirerek cevap verdi.

OTOYOL VE KÖPRÜLERİN BEDAVA OLDUĞU MÜJDESİNİ VERDİ

Ramazan Bayramı tatili süresince otoyol ve köprülere ilişkin aktaran Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Haziran ayının 23'ünün 24'üne bağlayacak geceden başlaması itibari ile, 28 Haziran Çarşamba gününe kadar otoyol ve köprülerin ücretsiz olacağı müjdesini veriyorum. Fakat bu duruma sadece kamu olarak işletilen otoyol ve köprüleri kapsıyor." şeklinde dile getirdi.

BAYRAMDA YOL ÇALIŞMASI YOK

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, bayram trafiğinde yoğunluk olmaması adına zorunlu olmayan durumlar dışarısına çıkan yol çalışması yapmayacakları hakkında, "Diyoruz ki lütfen hızlı sürerek ecele gitmeyin. Biraz geç gidin ama sağlıklı gidin. Tüm vatandaşlar kurala uysun. İçişleri Bakanlığı’yla sürekli diyalog içerisindeyiz, vatandaşların en çok hata yaptıkları noktaları belirlemeye çalışıyoruz ve bu konuyla alakalı işlemler yapmaktayız. Bu konudan farklı olarak zaruri olanlar dışarısında trafiği artırmamak sebebiyle bayram boyunca yol çalışması yapmıyoruz." söyledi.

 

Yorum Yaz

Diğer Ekonomi Haberleri