Business sınıfı ikram kategorisinde adı duyulan Türk Hava Yolları, 'En İyi Business Class İkram Servisi', 'En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu' ve 'En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı' ödüllerini sahip oldu.

TÜRK HAVA YOLLARI BUSINESS ÖDÜLLERİNE DOYMADI

Havacılık alanının farklı bölümlerinde yer alması ve ticari kaygılardan bağımsız bir şekilde hareket etmesi, performans esaslı yürüttüğü bilgilendirmelerle havayolu firmalarının her sene düzenli olarak ödüllendirildiği Skytrax, yolcu değerlendirmesi dikkate alınarak bu sene de oldukça geniş bir çalışma yaptı.

EN İYİ BUSİNİSS CLASS ÖZEL YOLCU SALONU ÖDÜLÜ

2017 senesinde ki rapora göre dört ödül kazanan Türk Hava Yolları, müşterilere uçuş öncesi çok rahat ve konforun kapılarını açan 'Turkish Airlines Lounge Istanbul' ile "En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu" ödülünü kazandı.

EN İYİ BUSİNİSS CLASS ÖZEL YOLCU SALONU İKRAMI

Tekrar bu salonda misafirler huzurunda sunulan dünyaca ünlü ikram konsepti ile bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Türk Hava Yolları, geçtiğimiz iki sene boyunca kaptırmadığı ödülü bu sene de “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı" aldı.

Türk Hava Yolları ayrıca, business sınıfı yolcularına sunduğu uçak içi ikram konsepti ile 2013, 2014 ve 2016 seneleri arasında, yine bu sene de dünya sıralaması "En İyi Business Class İkram Servisi" ödülü almaya hak kazandı.