Tatile giden vatandaşların dışında bir o kadarda tatile gidemeyen vatandaşlarda bulunuyor. Tatile giden bireyler denizde serinlerken Aydınlı bir vatandaşın tatile gidemeyince kendi kendine bir çözüm yolu devreye soktu. Aydın’da ki evinin balkonuna havuz kurarak çocuğunu havuzda yüzmesini sağladı.

ÇOCUĞU İÇİN BALKONUNA HAVUZ İNŞA ETTİ

Aydın’ ilinin Nazilli ilçesine bağlı yerleşim yerinde Ramazan Bayramı tatilini fırsat bilen bireyler yakın tatil bölgelerinde yer alıyor. Lakin tatile gidemeyen bir vatandaş çocuğu eğlensin diye balkonuna havuz inşa etti.

KOMŞUSUNUN SEFASINI SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Balkon sefasını ise vatandaşın komşusu sosyal medya aracılığıyla paylaştı. Evinin balkonunu havuza çevirdiğini fark eden komşu Murat Konuksever, cep telefonu ile o anların fotoğrafını çekip sosyal medyada "Madem denize gidemedim bende denizi evime getirdim sorun yok. " başlığı altında paylaştı.

SU PARKLARI VE PLAJLARA AKIN ETTİLER

Antalya, turizm sezonunun en sıcak günlerinden birini yaşıyor. Hava sıcaklığı 32 dereceye çıkınca yerli ve yabancı binlerce tatilcinin serinlemesi için alternatif yollar aratıyor. Turistler dünyanın tanıdığı Konyaaltı Sahili'ne ve Aqualand Su Parkı'na akın akın gitti. Turistler ile beraber yerli halk da su parkında eğlenmek için yerini aldı.

  Tatile Gitmeye Gücü Yetmeyen Vatandaş, Balkonunu Havuza Çevirdi