Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Firmasınca PTT Anonim Şirketi işlem sıklığının en fazla olduğu çok büyük PTT iş yerlerinde Ramazan Bayramı'nın iki ve üçüncü günleri hizmet verileceği söylenildi.

GEREKLİ TÜM TEDBİRLER ALINDI

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Firmasınca yapılan duyurularda, hizmetin Ramazan bayramı tatilin de aksamaması verilmesi ile vatandaşların herhangi bir mağdurluğa uğramaması için gerekli tüm tedbir aldığını bildirildi.
Ramazan Bayramı daha önceden tebrik, davetiye, posta kargosu, kargo ve telgraf trafik sıklığı ile önemli ölçüde artarak dikkat çekilen açıklama sırasında şunlar kaydedildi:

"İşlem yoğunluğu fazla olduğu ve hali hazırda cumartesi günü açık bulunarak çok büyük Postaneler de iş yerleri, bayramın ikinci ve üçüncü günleri de hizmet veriyor olacak. Her şehirde en az bir Posta ve Telgraf Teşkilatı iş yeri açık oluyor. Böylece vatandaşlar, Ramazan Bayramı'nda hem aileleri, akrabaları ve sevdikleriyle birlikte olmanın sevinci içerisinde hem de herhangi bir gecikmenin olmadan işlemlerini Posta ve Telgraf Teşkilatı iş yerlerinden yapımın huzuru ve mutluluğunu bir arada yaşayor."