Listede yer bulmakta olan milyarderlerin hepsi işine aşık ve işine tutkuyla bağlı yapıldığı zaman başarının kendi geleceğini söylemektedir.

MARK ZUCKERBERG

Mark Zuckenberg, 30 yaşında olmasına da, 35,5 milyar dolarlık serveti ile dünyanın en zengin kişileri arasındadır. Serveti Facebook’u kurarak elde etmiştir. Diğer anlamda kazanılan tüm para, genç girişimcinin üzerinde fazla bir etki yapmadı. Her gün aynı giysilerle yaşamına devam eden mütavazi bir hayatı vardır.

JİM WALTON

Jim C. Walton’un net serveti 37,3 milyar dolar değerinde olduğu düşünülüyor. Dünyada ki en büyük perakendeci marketler zinciri olan Walmart'ın şirketinin patronu olan Sam Walton'un en genç oğludur.

CHRİSTY WALTON

Christy Walton, kayınbabası Walmart'ın patronu Sam Walton'dur. Kendisi 10 sene önce bir uçak kazası ile hayatını kaybeden John T. Walton ile evlenmiştir. Ölümünün öncesinde kendisinin kesin kişisel serveti 18,2 milyar dolar civarında ki paranın tamamını eşi ve oğluna kaldı.

WARREN BUFFETT

Warren Buffett, 69.6 milyar dolarlık olan serveti ile dünyanın en zengin üçüncü milyarderidir. Warren Buffett, son yüzyılın alanında diğer rakiplerine kıyasla en başarılı yatırımcıdır. Kendisi sahip olduğu üst düzey iş ahlakı ve topluma faydalı olma tavırları ile biliniyor.

CARLOS SLİM HELU

Carlos Slim Helu, şu ana kadar 75.8 milyar dolarlık serveti sayesinde dünyada ki en zengin ikinci kişisi olmaktadır.