Dünyada yaşanan gelişmeler ve Petrol fiyatlarında yaşanan gerileyiş iç piyasaya da yansıyor. Petrol Fiyatlarında son zamanlarda ard arda indirim yapılması akaryakıt ürünlerinden motorine kadar bir fiyat indirimi gelmesi bekleniliyor.

MOTORİNE İNDİRİM BUGÜN DEĞİL YARIN GELECEK!

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası'ndan (PÜİS) Dünyada yaşanan gelişmeler ve Petrol fiyatlarında yaşanan gerileyiş iç piyasaya da yankı bulduğunu ifade etti. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası'ndan (PÜİS)’den alınan bilgilere göre motorine indirim bugün değil yarın gelmesi bekleniliyor.

Akaryakıt ücret değişimlerini anlık olarak duyuran Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası'ndan (PÜİS)’den bugün bir manifesto geldi. Fakat her zaman anlık açıklama yapan PÜİS, bu kez indirimin yarın olacağını duyurdu.
PÜİS’den yapılan açıklamalara göre yarın motorinde indirim bekleniyor. İndirim oranının ne olacağı ise henüz belirtilmedi.

MOTORİN ALACAKLAR YARINI BEKLESİN

Motorin ücretlerine yarın yapılması beklenen indirim 9 Haziran Cuma gece 00.00 itibariyle geçerli kılınacaktır. Öyleyse depolarını indirimli doldurmak isteyenlerin yarın gece 00.00'e kadar beklemeleri gerekiyor.
Motorin ücretlerinde en son 1 Haziran'da indirim yapılmıştı ve İstanbul'da ortalama litre fiyatı 15 kuruşluk indirimle 4.40 TL'ye gerilemişti.